Rom Pocophone F1 10.3.4.0 Stable Güncellemesi

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Arkadaslar simdi biz bunu buradan. Indirip kurarsak cihazimiz garanti disi mi kaliyor yada unlock olmusmu oluyor?
Hayır hocam.
Bağlantısından da görülebileceği üzere Güncelleme Resmi olarak MIUI Downloads / Pocophone Kısmında bulunmakta.
Bu güncellemeyi yüklemek için Bootloader Kilidini açmanıza gerek yok. Yani Garanti dışı durumu oluşmuyor.

Dilerseniz bu bağlantıdan güncellemeyi indirip yükleyebileceğiniz gibi ,cihazınıza güncellemenin gelmesini bekleyedebilirsiniz.

Son düzenleme:

Bugraa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Pocophone f1
Konular
3
Hayır hocam.
Bağlantısından da görülebileceği üzere Güncelleme Resmi olarak MIUI Downloads / Pocophone Kısmında bulunmakta.
Bu güncellemeyi yüklemek için Bootloader Kilidini açmanıza gerek yok. Yani Garanti dışı durumu oluşmuyor.

Dilerseniz bu bağlantıdan güncellemeyi indirip yükleyebileceğiniz gibi ,cihazınıza güncellemenin gelmesini bekleyedebilirsiniz.
stable romu mu sececegim.indirirken

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Arkadaşlar selam birşey farkettim pocophone F1 bölge'yi (Hindistan) tan yaparsak güncelleme geliyor ama Türkiye yaparsak gelicek ama ne zaman sizce yapmama gerek varmı Hindistan seçip yüklemeye yoksa bekleyimmi

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Arkadaşlar selam birşey farkettim pocophone F1 bölge'yi (Hindistan) tan yaparsak güncelleme geliyor ama Türkiye yaparsak gelicek ama ne zaman sizce yapmama gerek varmı Hindistan seçip yüklemeye yoksa bekleyimmi
Sebebi , Pocophone 'un Hint Pazarı hedeflenerek üretilen , sonrasında Global ' e yayılan bir marka olduğundan Güncellemeler ilk etapta bu bölgelere dağıtılabiliyor.

Bekleyip beklememek konusunda size zamanında cevap birçok kullanıcı tarafından verildi.
Bu kadar karamsar olmayarak dilerseniz bekleyebilir dilersenizde yukarıdaki bağlantılardan cihazınıza güncellemeyi kurabilirsiniz.

Bugraa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Pocophone f1
Konular
3
Hocam ben yukledim guncellemeyi yine update almaya devam edecegim degilmi

magicli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Pocophone F1
Konular
3
Bölgeyi hindistan yapınca güncelleme anında geliyor.Beklemek istemeyen varsa bu şekilde güncelleyebilir.

ibico_89

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
12
Bölgeyi hindistan yapınca güncelleme anında geliyor.Beklemek istemeyen varsa bu şekilde güncelleyebilir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selam kardeş peki böyle konu açtım ama Hindistan yapıp oldu ama riski ke girmek istemedim. Niye dersen beta diyor yeni gelende vs kafamda soru işaretleri herneyse yaparsam bir sonraki güncellemeler alıcakmı
Artı benimki mağazadan alınma sorun garanti dışı kalır mı sen anladın kardeş bir zahmet ne yapayım güncelleme dağılmış ama Türkiye ne zaman gelir yada gelirmi muamma @teşekkürler magicli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Selam kardeş peki böyle konu açtım ama Hindistan yapıp oldu ama riski ke girmek istemedim. Niye dersen beta diyor yeni gelende vs kafamda soru işaretleri herneyse yaparsam bir sonraki güncellemeler alıcakmı
Artı benimki mağazadan alınma sorun garanti dışı kalır mı sen anladın kardeş bir zahmet ne yapayım güncelleme dağılmış ama Türkiye ne zaman gelir yada gelirmi muamma @teşekkürler

Son düzenleme:
Üst Alt