dalu kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım Xiaomi 13 ultra

Merhabalar, bir acemi olarak en sonunda Eu rom u yükledim, açıkçası çok beğenmedim. Global rom u telefona kopyaladım, Twrp ye girdiğimde zip dosyası görünmüyor, file manager kısmında görünüyor. Nasıl çözebilirim
  2. D

Yardım Xiaomi 13 ultra

Bootloader kilidini açmak için pc ye yazılımı kurdum, mi hesabımla giriş yaptım, Telefon ekranında fastboot yazıyor ama pc ye tam bağlanmadı, pc de görünüyor ama android bootloader olarak görmüyor. Programda unlock aktif olmuyor, ne yapabilirim Forumdan cevabını buldum, pc deki qualcomm...
  3. D

Yardım Xiaomi 13 ultra

Merhaba ben de çinden ultra aldim. Rom yüklemeyi düşünüyorum. Eu ve global rom arasında hangisini tercih edersiniz arkadaşlar. Romlar arasında problem veya stabilite gibi sorunlar varmıdır. Teşekkürler
  4. D

İpucu Mi 9T-Mi9T Pro/Redmi K20-K20 Pro Hakkında -Sıkça Sorulan Sorular - Önemli İpuçları ve Çeşitli Rehberler

Herkese merhaba. 128 gün veya 256 GB modelini nereden alabiliriz 1569677155 Herkese merhaba. 128 gün veya 256 GB modelini nereden alabiliriz
  5. D

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

MErhaba, Mi3 ü aldığım zaman buaradaki programları yükleyerek(Kasım ayında) türkçe yapmıştım. Mi fit uygulamasından baktığımda yazılım versiyonu 2.0.0.4 Mi 3 e son yazılımı nasıl yükleyebilirim. Şuan çalışmasında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Yüklemek gereklimidir.Teşekkürler
  6. D

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Merhaba Gadgetbridge ile uygulamayı yüklerken sanırım yarım kaldı. Daha sonra mi fit ile bağlan dediğimde hiçbir şekilde eşleşme olmuyor. Ne yapmam gerekiyor 1541770599 Mi Fit i 2-3 defa kaldırarak ve kurarak çözdüm. Şu an en stabil mi fit 3.4.7 mi yoksa 3.5.3. müdür. Teşekkürler
  7. D

Yardım Xiaomi'nin MirrorLink Desteği Hk.

Merhaba, Benin aracım Skoda superb ve araçta mirrorlink özelliği var. Telefonum 5s plus. Mirrorlink ile nasıl bağlantı kurabiliriz. Skoda forumunda lg mirror drive ile samsung note4 gibi telefonlardan bağlanmışlar. Ben henüz denemedim ama bunun dışında başka bir yöntem var mıdır? Merhaba, Benin...
  8. D

Yardım Mirror Link Bağlantı Hatası

Arkadaşlar merhaba, Mi5s plus telefonu aracımda SmartLink sistemine bağlamak istiyorum. Android Auto ve MirrorLink ile bağlantı yapılıyor. Android Autoyu indirdim ve bağlandım. Ama Mirror Link ile bir türlü bağlanamıyorum. Mirror Link ile sanırım telefon ekranını olduğu gibi arabanın ekranına...
  9. D

İnceleme Xiaomi Mi5s İnceleme (SD 821 - 4/128GB - IMX378)

M Maalesef çalışmadı denedim. Daha doğrusu cihazı bulamadım.
  10. D

İnceleme Xiaomi Mi5s İnceleme (SD 821 - 4/128GB - IMX378)

Arkadaşlar merhaba haziranda aldığım mi 5 64 gb siyah telefonumu haftasonu maalesef çaldırdım. Yine mi5 alacağım ama bu arada 2 tane daha tel çıkmış. 5s ve 5s plus. Telefonumu çok seviyordum ve çok alışmıştım ama gitti maalesef. Kısaca sormak istedim mi5' in arkası çok güzel ve şık bir...
  11. D

Mi5 Slot(Yuva)1 Hangisi

Merhaba. Mi5 te imei tamiri yaptık. Elimde 1 tane imei olduğu için Slot(Yuva)1 imei değiştirdik. Mi5 kullanan arkadaşlar dan ricam ictekimi dıştaki mi 1. Slot. Teşekkürler
  12. D

Rom -Güncel- Mi 5 Global Stabil ve Beta Orijinal Türkçe Romları (Miui 8 Stabil Yayınlandı !)

Herkese selam. Mi5'e en sonunda kavuştum. Gelen teldeki rom Miui Global 7.2.4.0.0 (MAACNDB) yazıyor. Sanırım bu global rom değil. Siteden Global rom 7.5.2.0 indirdim ve tele yükledim. Ama rom versiyonu hala 7.2.4.00 yazıyor. Türkçe özelliği geldi. Diğer özellikleri nerdeyse değişmemiş. Şimdi...
  13. D

Gearbest'ten Mi5 Almak

Teşekkürler herkese. Şu an en ucuz Gearbest'te sanırım. Siyah mi 5 64 gb, 415 USD.
  14. D

Gearbest'ten Mi5 Almak

Arkadaşlar herkese merhaba, Gearbest'ten Mi5 64 gb, siyah olan telefonu almak istiyorum. Hong kong ta oturan bir tanıdığım getirecek. Gearbest'ten alıp direk onun adresine yollayacağım. http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_294066.html linki budur. Sizce fiyatı nasıldır. Uygunmudur. Sahte...
  15. D

Anket Xiaomi Mi5 Satın Almayı Kimler Düşünüyor Anketimize Katılın

Mi5 pro 1600 tl olursa alırım. Sonuçta temini, garantisi, kayıt masrafları ve birazda karı da eklediğimizde, fiyat normal gibi. Biran önce gelse alsak.
Üst Alt