Yardım Xiaomi 13 ultra

dalu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi5s Plus 128 G
Konular
4
Merhaba ben de çinden ultra aldim.
Rom yüklemeyi düşünüyorum. Eu ve global rom arasında hangisini tercih edersiniz arkadaşlar. Romlar arasında problem veya stabilite gibi sorunlar varmıdır. Teşekkürler

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Global romlar daha stabil olsada reklam vs bıktırıyor ben 12s ultrada eu rom kullanıyorum tavsiye ederim çok memnunum

dalu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi5s Plus 128 G
Konular
4
Bootloader kilidini açmak için pc ye yazılımı kurdum, mi hesabımla giriş yaptım, Telefon ekranında fastboot yazıyor ama pc ye tam bağlanmadı, pc de görünüyor ama android bootloader olarak görmüyor. Programda unlock aktif olmuyor, ne yapabilirim

Forumdan cevabını buldum, pc deki qualcomm sürücüleri ile igiliymiş

Son düzenleme:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Evet sanırım China yüklü EU yüklersem Türkçe dil desteğide gelir. Tabi unlock etmem gerekir cihazı hibrit dediğiniz ne oluyor acaba hocam
evet unlock olmalı. hibrit rom twrp veya rom içindeki windows_instal.bat komutu ile kurulabilen demek oluyor.

lipitor45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Meslek
Polis
Konular
1
Merhaba ben de çinden ultra aldim.
Rom yüklemeyi düşünüyorum. Eu ve global rom arasında hangisini tercih edersiniz arkadaşlar. Romlar arasında problem veya stabilite gibi sorunlar varmıdır. Teşekkürler
Öncelikle eu rom ben kurdum ok Google sesli asistan sesinizle çalışmıyor bunu bilin. Ayrıca google uygulamaları da kurulu gelmiyor. Siz tek tek kuruyorsunuz. Ben hepsini denedim sonunsa eea rom kurdum. Şimdilik memnunum. Canım sıkılırsa eu Roma geçerim ama asla global kurmam. Reklamlar bıktırır.

canfeza04

EMRE YILMAZ
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Videographer
Konular
1
Öncelikle eu rom ben kurdum ok Google sesli asistan sesinizle çalışmıyor bunu bilin. Ayrıca google uygulamaları da kurulu gelmiyor. Siz tek tek kuruyorsunuz. Ben hepsini denedim sonunsa eea rom kurdum. Şimdilik memnunum. Canım sıkılırsa eu Roma geçerim ama asla global kurmam. Reklamlar bıktırır.
Hocam bende Eu kurdum.China yüklüydü orada sevdiğim özellikler bu room da yok örneğin kamerayı ile metin kopyalıyabiliyordum. Ve translate özelliği vardı şu MUI Al programları yok kısaca bu EEA var mı ? EEA ve EU arasında arayüz farkı varmı birde örneğin bildirim paneli gibi şimdiden teşekkürler

dalu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi5s Plus 128 G
Konular
4
Merhabalar, bir acemi olarak en sonunda Eu rom u yükledim, açıkçası çok beğenmedim. Global rom u telefona kopyaladım, Twrp ye girdiğimde zip dosyası görünmüyor, file manager kısmında görünüyor. Nasıl çözebilirim

Son düzenleme:

shensakrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Konular
1
Selamlar , 13 Ultra için fotoğraf kiti nereden temin edebilirim bilen var mıdır. Burada satan var ise benimle iletişime geçebilirse çok sevinirim.

lipitor45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Meslek
Polis
Konular
1
Selamlar , 13 Ultra için fotoğraf kiti nereden temin edebilirim bilen var mıdır. Burada satan var ise benimle iletişime geçebilirse çok sevinirim.
istediğiniz kit bu sanırım biraz fiyatı tuzlu

shensakrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Konular
1
Evet ama Yeşil rengi arıyorum özellikle , oda hiçbir yerde yok maalesef.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

istediğiniz kit bu sanırım biraz fiyatı tuzlu
Evet ama Yeşil rengi arıyorum özellikle , oda hiçbir yerde yok maalesef.

Üst Alt