Yardım Xiaomi 13 ultra

shensakrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Konular
1
Selamlar , 6 Temmuz da 13 Ultra alıp tc kimlik ile kayıt işlemi yapıp , kayıt yapan kişiye de hattımı devrederek telefonu kullanmaya başladım. 2 gün sorunsuz olarak kullandım fakat dün akşam şebekem gitti. Hattı başka telefona taktım çalışıyor. Türk Telekom dan hat sıfırlama işlemi yaptım yine çalışmadı. Sim 1 ve Sim 2 yuvalarına takıyorum yine şebeke gelmiyor. Hattı görüyor Türk telekom olarak ama sıfırladım , kapatıp açtım basit işlemleri uygulamama rağmen halen şebeke yok. Konu ile alakalı aynı sorunu yaşayan oldu mu acaba neden olabilir. Yardımlarını bekliyorum. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Pusem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ZafeYıldırım
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
E-sim özelliği var mı cihazınızda? Bende 13 ultra aldım fakat e-sim ile ilgili bir bilgi bulamadım

suleyman_yunus32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
2
Bildiğim kadarı ile 13 Ultra da e-sim yok

shensakrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi 13 ultra
Konular
1
E-sim özelliği var mı cihazınızda? Bende 13 ultra aldım fakat e-sim ile ilgili bir bilgi bulamadım
Merhaba emin değilim ama yok sanırım. Sorun kayıt ile alakalıymış çözüme kavuştuk ilginiz için çok teşekkürler.

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
arkadaşlar mi 13 ultra almak istiyorum. yurtdışı xiaomilerde band 20 probleminden kaynaklı çok çektik. mi 13 ultraların tümünde band 20 var mıdır? özellikle elinde çin versiyonu olan band 20 var mı yok mu kontrol edebilirse çok sevinirim. s23 ultra ile arasında kaldım telefonun band 20 ve direnç kaydı kafamı karıştırıyor.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
arkadaşlar mi 13 ultra almak istiyorum. yurtdışı xiaomilerde band 20 probleminden kaynaklı çok çektik. mi 13 ultraların tümünde band 20 var mıdır? özellikle elinde çin versiyonu olan band 20 var mı yok mu kontrol edebilirse çok sevinirim. s23 ultra ile arasında kaldım telefonun band 20 ve direnç kaydı kafamı karıştırıyor.
Band 20 yok hocam çin sürümü cihazlar global değil fakat band8 de onun işini bir nebze görüyor diyor forumlarda. 2 hafta sonra memlekete gideceğim bakalım sıkıtı olacak mı köye falan çıktığımda anlayacağız

canfeza04

EMRE YILMAZ
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Videographer
Konular
1
Bende Xiaomi 13 ultra aldım. 14.0.17.0 (TMACNXM) roomu yüklü. Bu eu sanırım arayüz vs herşey çok iyi , global room daha farklı sanırım ben bunun üzerine türkçe nasıl kuralabilirim ? Yada bu room ile herşeyin aynı olduğu bi room varmı Türkçe olan. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Bende Xiaomi 13 ultra aldım. 14.0.17.0 (TMACNXM) roomu yüklü. Bu eu sanırım arayüz vs herşey çok iyi , global room daha farklı sanırım ben bunun üzerine türkçe nasıl kuralabilirim ? Yada bu room ile herşeyin aynı olduğu bi room varmı Türkçe olan. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Eu olsa Türkçe olur zaten hocam Eu rom kurun stabil veya beta tercih edebilirsiniz. Romlar hibrittir zipten çıkarıp fastboot modda windows_fastboot_first_install komutu ile kurulum yapabilirsiniz. Telefon sıfırlanır

canfeza04

EMRE YILMAZ
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Videographer
Konular
1
Eu olsa Türkçe olur zaten hocam Eu rom kurun stabil veya beta tercih edebilirsiniz. Romlar hibrittir zipten çıkarıp fastboot modda windows_fastboot_first_install komutu ile kurulum yapabilirsiniz. Telefon sıfırlanır

Evet sanırım China yüklü EU yüklersem Türkçe dil desteğide gelir. Tabi unlock etmem gerekir cihazı hibrit dediğiniz ne oluyor acaba hocam

Üst Alt