İnceleme Xiaomi Mi5s İnceleme (SD 821 - 4/128GB - IMX378)

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
yani bu ois eis olayı birtek video performansını etkliyor ? birde benim için selfie önemli .. Ön kamerada yazılımsal hata var demişsiniz bir programla çözülüyormuş hangi program bu ? bide arkada açık kalan uygulamalara geri geçiş yaptıgımızda baştanmı açılıyor kaldıgı yerden devam edıyormu ?
Selfie çok iyi kardeşim video izlediysen son kısımda örnek fotolar var gayet ama gayet iyi. Ürünü gözün kapalı al hiç sorun yaşamazsın. Asphalt falan hiç biri kapanmıyor merak etmeyin.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Kendi adaptörü çok iyi sevgili arkadaşlar. Hemen süreleri yazayım.
Telefon %50 ye kadar çok hızlı doluyor ancak sonradan yavaşlıyor. Elinize almazsanız yarım saatte %50 dolum sağlıyor. Buda mükkemmel bi rakam. Tam süreler aşağıda mevcut.

%6 - - - - - - - - - - 4 Dk
%10 - - - - - - - - - 6 Dk
%20 - - - - - - - - - 12 Dk
%50 - - - - - - - - - 30 Dk
%71 - - - - - - - - - 42 Dk
%90 - - - - - - - - - 60 Dk
%100 - - - - - - - - 75 Dk

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dalu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi5s Plus 128 G
Konular
4
Arkadaşlar merhaba haziranda aldığım mi 5 64 gb siyah telefonumu haftasonu maalesef çaldırdım. Yine mi5 alacağım ama bu arada 2 tane daha tel çıkmış. 5s ve 5s plus. Telefonumu çok seviyordum ve çok alışmıştım ama gitti maalesef. Kısaca sormak istedim mi5' in arkası çok güzel ve şık bir telefondu. 5s ve plusta sanırım metal. Mi5 gibi olan modeli varmıdır. Yine siyah almak istiyorum. Çok sık tel değiştiren birisi olmadığım için büyük ekranlı olduğu için 5s plus'ı almak istiyorum. Genel olarak 5s ve plus arasında önemli farklılıklar varmıdır.(Ram, hafıza, dışında)

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Arkadaşlar merhaba haziranda aldığım mi 5 64 gb siyah telefonumu haftasonu maalesef çaldırdım. Yine mi5 alacağım ama bu arada 2 tane daha tel çıkmış. 5s ve 5s plus. Telefonumu çok seviyordum ve çok alışmıştım ama gitti maalesef. Kısaca sormak istedim mi5' in arkası çok güzel ve şık bir telefondu. 5s ve plusta sanırım metal. Mi5 gibi olan modeli varmıdır. Yine siyah almak istiyorum. Çok sık tel değiştiren birisi olmadığım için büyük ekranlı olduğu için 5s plus'ı almak istiyorum. Genel olarak 5s ve plus arasında önemli farklılıklar varmıdır.(Ram, hafıza, dışında)

Geçmiş olsun hocam üzüldüm doğrusu.

Ürünün arkası metal olması bana göre daha iyi. Telefon daha premium duruyor.O metalin soğukluk hissini hissediyorsunuz ve hiç ama hiç ısınmıyor.

5s+ modelinde en ama en önemli fark arka tarafta çift kamera mevcut.Bu ilerde arka taraf için bokeh (bulanıklaştırma), geniş açı gibi avantajları olabilir.İkinci olarak 5s'te ekranda içeride yaklaşık 2 mm lik bir çerçeve var bu çerçeve 5s+ da yok bu bir fark. Son olarak 5s te parmak izi okuyucusu ön tarafta ancak plus modelinde parmak izi arka taraf konumlandırılmış. Telefon masada durduğu zaman telefonu kaldırmanız veya şifre yöntemi ile kilit ekranını açmanız gerekebilir.

Benim gördüğüm farklar bunlar hocam.

MHG

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Hayri
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Arkadaşlar merhaba haziranda aldığım mi 5 64 gb siyah telefonumu haftasonu maalesef çaldırdım. Yine mi5 alacağım ama bu arada 2 tane daha tel çıkmış. 5s ve 5s plus. Telefonumu çok seviyordum ve çok alışmıştım ama gitti maalesef.

Hocam geçmiş olsun, mi cloud'da cihazın yerini belirleme ile ilgili bir bölüm vardı sanırsam. Uzmanı değilim ancak cihazın yerini belirlemeye kullanılabilir mi acaba?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dalu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi5s Plus 128 G
Konular
4
M
Hocam geçmiş olsun, mi cloud'da cihazın yerini belirleme ile ilgili bir bölüm vardı sanırsam. Uzmanı değilim ancak cihazın yerini belirlemeye kullanılabilir mi acaba?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Maalesef çalışmadı denedim. Daha doğrusu cihazı bulamadım.

ogunzafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
9
Geçmiş olsun hocam üzüldüm doğrusu.

Ürünün arkası metal olması bana göre daha iyi. Telefon daha premium duruyor.O metalin soğukluk hissini hissediyorsunuz ve hiç ama hiç ısınmıyor.

5s+ modelinde en ama en önemli fark arka tarafta çift kamera mevcut.Bu ilerde arka taraf için bokeh (bulanıklaştırma), geniş açı gibi avantajları olabilir.İkinci olarak 5s'te ekranda içeride yaklaşık 2 mm lik bir çerçeve var bu çerçeve 5s+ da yok bu bir fark. Son olarak 5s te parmak izi okuyucusu ön tarafta ancak plus modelinde parmak izi arka taraf konumlandırılmış. Telefon masada durduğu zaman telefonu kaldırmanız veya şifre yöntemi ile kilit ekranını açmanız gerekebilir.

Benim gördüğüm farklar bunlar hocam.
Ekleyeyim . Mi5S Plusla Mi5S Aynı Kameraları Taşımıyorlar . Birçok Yerde Aynı Sensörlere Sahip Olduğu Yazıyor Fakat Yanlış Bilgi . Plus Modelinde Basit Bir Sensör Kullanılmış , Bilginiz Olsun . Derinlik Algılayıcı İkinci Kameraya Güvenmişler Fakat Düşük Işık Performansı Berbat . Hatta Nubia Z11 Mini S'in Ön Kamerası , Mi 5 S Plusun Arka Kamerası Arkadaşlar .

Aydın Onur Gerçek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın Onur
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
9
Hocam mi5s için global rom geldi mi? Bilgi alabilir miyim? Siz yüklediniz mi?

Aydın Onur Gerçek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın Onur
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
9
Hocam mi5s global rom ile mi kullanıyorsunuz? Global rom çıkmayacak diye bir haber okudum? Bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

Mhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
6.01
Cihazım
mi5
Konular
0
SelamunAleykum eline sağlık , bende de 5s var cok memnunum sadece parmak izinden memnun değilim 5 daha iyi geldi bana nedense , sorun tek seferde okutmuyor parmagi tam tutman gerekiyor ,6 sene İphone kullandim yedi dahil tum modelleri , performans anlaminda hic uzmedi beni , herkese tavsiye ederim

Üst Alt