Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

322503

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
25murat05
Cihazım
Mi 6
Konular
13
Redmi 11s imei işlem yapabikir miyiz

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Merhabalar hocam, şuan redmi k70 pro adıyla satılan cihazı, çıkınca poco f6 pro olan versiyonuyla almak istiyorum. Şuan bu cihazlara dirençsiz imei atılıyor mu yoksa direnç mi gerekiyor?

MURAT1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi8
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
merhaba
yeriniz nerde size nasıl ulaşırız.

erenozk05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
0
Redmi note 9 pro cihazım için uzaktan imei atacak yetkili kişileri ulaşabilirmisiniz teşekkürler şimdiden.

resimkulubu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özgür
Cihazım
redmi note 8
Konular
0
merhabalar mi 12 pro blok silme sonrası restart yaptıktan sonra sürekli restart yiyiyor. yeni romlar yükledim ama değişen bir şey olmadı. ne yapabilirsiniz?

Üst Alt