Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Toprak46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
XİAOMİ 11 T
Konular
0
Kolay gelsin, arkadaşımın Redmi Note 10 Pro 8-256 cihazına IMEI atılması lazım. Uzak bağlantı ile halledebilirmiyiz hocam.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

Xoansis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7
Mi 11 Lite bir anda kapandı. Mahaleldeki telefoncuya götürdüm ana kartta kısa devre var dedi. Ankara dayım. Tamir ettirme imkanımız var mı?

CML34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
CML34
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Hocam ben mi note 10 lite kullanıcısıyım (kod adı toco). Bugün internetten Xiaomi system ui plug-in (kullanıcı arayüzü adlı) uygulamayı indirdim ve güncelledim (sürüm 15.0.1.69.1'e güncelledim). Güncelledikten hemen sonra ekran siyah oldu ve bootloop'a girdi (recovery mode'a girip sistemi reboot yapıp gene aynı işlemler ile karşı karşıya kalıyorum). Biraz takıntım var da yeni güncelleme var mı fln. Hepsi benim suçum. Wipe Data yapmadan stock rom yükleyip cihazı kurtarabilir miyiz? (bu arada cihazı kullanamadığım için usb hata ayıklama seçeneği kapalı, mi hesap bilgilerimi hatırlamıyorum ve root atılı değil).
bu sorun çözüldümü aynı durumu bende yaşıyorum ve veri kaybetmek istemiyorum cihazı nasıl açabilirim yardımcı oolabileek biri var mı

oguzhanfatih956

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
note 12 pro 5g
Konular
10
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Değerli forumdaşlarımız. Bildiğiniz gibi Bazı durumlarda cihazlarımız yazılımsal/donanımsal olarak tamir gereksinimi verebiliyor. Bende bu konuda elimizden geldiğince Bu büyük ailenin cihazlarının tamiri için servis hizmeti sunmaktayım.

BAŞLICA SUNDUĞUMUZ HİZMETLER;

Çökmüş ve Yetkili Hesap ihtiyacı duyan her türlü xiaomi ve çin menşeili cihazlar.

Yanlış imei Repair yapılmış ve Şebeke proplemi yaşayan cihazların tamiri. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Yazılımsal sorunlar / açılmama logoda kalma proplemleri.. (Uzak Bağlantı Mevcut..)

Mi hesabı / Google hesabı (frp kaldırma) (Uzak Bağlantı Mevcut..)

İşlemlerinizi hızlandırmak ve Maliyetleri düşürmek adına (kargo ücreti vs.) Uzak bağlantı ile Yetkili Hesap ve diğer Yazılımsal Tamirleri gerçekleştirmekteyiz.

BAŞLICA MARKALAR; Xiaomi, Oneplus, İnfinix, Asus , Nubia Samsung, LG, Yerli Markalar, MTK işlemcili cihazlar vb. (Farklı Model ve Markalar için Bilgi alabilirsiniz.)

Ve Aklımıza gelmeyen diğer marka ve sorunlarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Forum özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..
Bl kapalı resmi note 12 oto 5g cihazıma SP flash tool ile yanlışlıkla format all + download yaparak rou yükledim nasıl düzeltebilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bl kapalı Redmi note 12 pro cihazıma SP flash tool ile rom yükledim ama format all download da kalmış IMEI gitti nasıl düzeltebilirim

Bl kapalı resmi note 12 oto 5g cihazıma SP flash tool ile yanlışlıkla format all + download yaparak rou yükledim nasıl düzeltebilirim

Bl kapalı Redmi note 12 pro cihazıma SP flash tool ile rom yükledim ama format all download da kalmış IMEI gitti nasıl düzeltebilirim

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

Ya serverdan bootloader açılacak ya da direnç değişimi yapılacak

oguzhanfatih956

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
note 12 pro 5g
Konular
10
Ya serverdan bootloader açılacak ya da direnç değişimi yapılacak
Direnç işlemi yapılmıştı zaten 82 k daha öncede rom yükledim bişey olmadı ama şimdi sptoolda format all download da kaldı IMEI gitti

Direnç işlemi yapılmıştı zaten 82 k daha öncede rom yükledim bişey olmadı ama şimdi sptoolda format all download da kaldı IMEI gitti
Ne yapabilirim kurtarmak için çünkü IMEI olmadan cihaz işe yaramıyor

Son düzenleme:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7

Ne yapabilirim kurtarmak için çünkü IMEI olmadan cihaz işe yaramıyor
Hallederiz biz uzak bağlantı ile

bozkurt38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdal
Cihazım
GM Discovery
Konular
2
Hocalarım merhaba. Redmi Note 12 Pro Plus 5g cihazım suya düştü. Şuan açılmıyor parça değişimi olacak sanırım ancak cihazın tam durumunu bilmiyorum. Bu konuda tamiri yapacak bu alanın uzmanı kim var kimi önerirsiniz? Şehir hiç farketmez yeter ki güvenilir biri olsun. Doğru yere mi yazıyorum emin değilim. Konu hakkında bilgisi olan kişiler yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Üst Alt