Yardım Xiaomi 13T HyperOs Güncellemesi Yaptım

Focal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gurkan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Hem kendime hemde hanıma aynı cihazı aldım yd lakin iki telefonda farklı versiyon yüklüydü. Haniminki hafif kumlu benimki net çekim yapiyordu. Hanımın telefonu güncelleme ile benimle aynı versiona yükleme yapınca düzeldi. Ve benimde çok çekincem var. Şuan miu14 ile telefon jilet gibi akıyor. HyperOs yükleme sonrası telefonda akıcılık ve kasmalar olması. Ve en önemli işi kamera olayı. Sizler HyperOs dan sonra kamera ve akıcılık kısımla değişim v.b gibi şeyler oldumu. Çok istiyorum güncelleme ama mi8lite kullanıcı olarak aşırı cekiniyorum. Mi 8 litre her çıkan güncelleme sonrasi yükledim ama akışkanlığı aşırı kaybetti. Kasmalar ve donmalar sonrası bu cihazlarda güncelleme olmasın ama jilet gibi kullanayım diyorum

ada53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OSMAN ADALI
Cihazım
Mİ13 T
Meslek
Muhasebe
Konular
20
Hiç bir sıkıntı olmaz
Hyper OS yükledim telefonun sağ üst kısmındaki şarj yüzdelik kısmı 10 saniyede 1 silinip yerini yeşil renk küçük kamera ikonu ile değiştiriyor ve hemen 1 saniye sonra tekrar şarj göstergesi ne dönüyor. Bu sürekli oluyor.Bunun sebebi nedir acaba

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
Kamerayı kullanan bir uygulama yapar sanki ara ara kullanan bisi var

lordwan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
bende 13 t pro bootloader ve rootlu güncelleme geldi ve bootloader açık olmasına rağmen güncelleme yaptı yapılmaz deniyordu.

grosmall

..::BESMELESİZ İŞTE HAYIR YOKTUR:::..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ABDULLAH
Cihazım
Mi 13 t
Konular
2
Hyper OS yükledim telefonun sağ üst kısmındaki şarj yüzdelik kısmı 10 saniyede 1 silinip yerini yeşil renk küçük kamera ikonu ile değiştiriyor ve hemen 1 saniye sonra tekrar şarj göstergesi ne dönüyor. Bu sürekli oluyor.Bunun sebebi nedir acaba
O çıkan kamera ikonunun görevi sizin yüzünüz telefona dönük olduğu sürece ekranı kilitlememesi içindir ama yüzünüz telefona dönük değilse hemen ekranı kilitliyor kısa süre içerisinde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende 13 t pro bootloader ve rootlu güncelleme geldi ve bootloader açık olmasına rağmen güncelleme yaptı yapılmaz deniyordu.
Bootloader açık olsa bile güncelleme gelir bazı cihazlarda hata verir fakat genelde yüklemeyi yapar ama (hyperos ile gelen telefonlar da bootloader açık ise güncelleme yapmaz)

Son düzenleme:

lordwan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Xiaomi 13T Pro
Konular
3
O çıkan kamera ikonunun görevi sizin yüzünüz telefona dönük olduğu sürece ekranı kilitlememesi içindir ama yüzünüz telefona dönük değilse hemen ekranı kilitliyor kısa süre içerisinde

Bootloader açık olsa bile güncelleme gelir bazı cihazlarda hata verir fakat genelde yüklemeyi yapar ama (hyperos ile gelen telefonlar da bootloader açık ise güncelleme yapmaz)
bende yaptı bootloader açık olmasına rağmen aradan sıyrılmışım galiba .d

ada53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OSMAN ADALI
Cihazım
Mİ13 T
Meslek
Muhasebe
Konular
20

Haklıymışsınız. Bakış algılama özelliği açıkmış o yüzden ekran kapanacakken beni algılıyor o amblem çıkıyor ve ekran kararmıyor

talhasahin66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
16
Hem kendime hemde hanıma aynı cihazı aldım yd lakin iki telefonda farklı versiyon yüklüydü. Haniminki hafif kumlu benimki net çekim yapiyordu. Hanımın telefonu güncelleme ile benimle aynı versiona yükleme yapınca düzeldi. Ve benimde çok çekincem var. Şuan miu14 ile telefon jilet gibi akıyor. HyperOs yükleme sonrası telefonda akıcılık ve kasmalar olması. Ve en önemli işi kamera olayı. Sizler HyperOs dan sonra kamera ve akıcılık kısımla değişim v.b gibi şeyler oldumu. Çok istiyorum güncelleme ama mi8lite kullanıcı olarak aşırı cekiniyorum. Mi 8 litre her çıkan güncelleme sonrasi yükledim ama akışkanlığı aşırı kaybetti. Kasmalar ve donmalar sonrası bu cihazlarda güncelleme olmasın ama jilet gibi kullanayım diyorum
Temiz bir kurulum yapmak gerek güncelleme yaptıktan sonra telefonunuzu sıfırlamanızı öneririm bende hiç bir sıkıntı yok gayet akıcı.

Focal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gurkan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Temiz bir kurulum yapmak gerek güncelleme yaptıktan sonra telefonunuzu sıfırlamanızı öneririm bende hiç bir sıkıntı yok gayet akıcı.
Kamera olarak aynı mı hocam yoksa daha iyi bı rol oynuyor mu güncelleme sonrası

valhalla

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erol
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
11
Arkadaşlar 13t var bende şuan sürüm 14.0.6
Hyper OS güncellemesi almayan en son sürüm bu mu? Bnmde bl açık Direnç kayıtlı olduğu için kapatmak istemiyorum. İmei gider se uzun süre beklemek istemiyorum tekrar açmak için

Üst Alt