Yardım Xiaomi 13T HyperOs Güncellemesi Yaptım

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
7
Arkadaşlar forumda gezinirken bi arkadaş konu açmış 13T modelinde bölgeyi Filipinler yapınca HyperOs geliyor diye bende merak ettim bölgeyi değiştirdim ve HyperOs güncellemesi geldi cihazım 13T YD Global model güncellemeyi yükledim ve telefonu güzelce sıfırladım huyumdur benim her büyük güncelleme oldugunda sıfırdan kurarım cihazı bence daha güzel optime ediliyor yüklemek isteyipte endişe edenler için açtım bu konuyu HyperOs güncellemesi bence çok iyi olmuş cihaz çok akıcı çok hızlı oldu miui sürümüne göre şuanlık harika bi hız var cihazda görsel bakımdan biraz daha güzelleşmiş yeni özellik derseniz ben çok bişey görmedim eski miui ile aynı neredeyse sadece bana göre HyperOs yazılımını cihaza daha iyi optimize etmişler ve bu yüzden cihaz daha güzel çalışıyor ama hız ve akıcılık haricinde çok bişey beklemeyin bu yazılımdan :) pil bakımından sorarsanızda daha yükleyeli 4-5 saat olmuştur onun için konuşmam çok erken olur en az 1 hafta gibi bir süre kullanmam lazım ve arkadaşlar 13T Cihazı için konuşuyorum tabiki çünkü cihazdan cihaza bu yazılım değişebilir belki diğer modellerde bu yazılım çok stabil değildir onu bilemem ben sizlere fikir açısından bu konuyu açmak istedim belki bi yardımım dokunur.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Yorumlarınız için teşekkürler hocam. Umarım tüm cihazlar için sorunsuz olur, tüm cihazlara iyi gelir HyperOS. 👍 Konu yanlış alt foruma açılmış ama olsun. :D

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
7
Yorumlarınız için teşekkürler hocam. Umarım tüm cihazlar için sorunsuz olur, tüm cihazlara iyi gelir HyperOS. 👍 Konu yanlış alt foruma açılmış ama olsun. :D
Ben teşekkür ederim hocam asıl :) İnşallah tüm cihazlara iyi gelir ve artık yazılım sıkıntısı çekmeyiz bende tam kesin konuşamıyorum tabi daha yeni yüklediğim için uzun kullanımda görücez artık sadece ilk kullanım için düşünen arkadaşlara yardımcı olayım dedim :) Kusura bakmayın forumda yeni bi kullanıcyım bazen tam bilemiyorum nereye açılacağını konunun :D

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Deneyimlerini fikirlerini paylaştığın için teşekkürler işte şimdi heyecanlandım herkes çok daha hızlı ve akıcı olduğunu söylüyordu demekki doğruymuş :) Temiz kurulumdan sıfırlamaktan bahsetmişken ben dahada beterim fastboot romu sıfırdan kuruyorum 🤣 fastboot olarak çıktığında yükleyeceğim bende.

BerkayBSK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
7
Deneyimlerini fikirlerini paylaştığın için teşekkürler işte şimdi heyecanlandım herkes çok daha hızlı ve akıcı olduğunu söylüyordu demekki doğruymuş :) Temiz kurulumdan sıfırlamaktan bahsetmişken ben dahada beterim fastboot romu sıfırdan kuruyorum 🤣 fastboot olarak çıktığında yükleyeceğim bende.
Ben teşekkür ederim ☺️ ilk başta çok sıcak bakmıyordum daha yeni bir yazılım olduğu için ama bir hışımla derler ya yükleyim ne olacak sanki dedim yükledim ve şuan yüklediğime gerçekten memnunum çünkü daha akıcı oldu gerçekten ama dediğim gibi yükleyeli şurda 4-5 saat olmuştur erken konuşup yanıltmakta istemiyorum belki ilerleyen zamanlarda bu akıcılık kaybolacak fakat şuan için gayet güzel başarılı olmuş diyebilirim 👍😁 Ben İphone kullanıcıysım daha yeni geçtim sayılır xiaomiye şurda en fazla 6-7 aylık kullanıcıyım fastboot olayını çözebilsem bende o şekile yapıcam fakat işlerimden dolayı daha net bi araştırma yapıp bilgi sahibi olamadım malesef 😂

USDOREX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ulaş DOĞAN
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Arkadaşlar forumda gezinirken bi arkadaş konu açmış 13T modelinde bölgeyi Filipinler yapınca HyperOs geliyor diye bende merak ettim bölgeyi değiştirdim ve HyperOs güncellemesi geldi cihazım 13T YD Global model güncellemeyi yükledim ve telefonu güzelce sıfırladım huyumdur benim her büyük güncelleme oldugunda sıfırdan kurarım cihazı bence daha güzel optime ediliyor yüklemek isteyipte endişe edenler için açtım bu konuyu HyperOs güncellemesi bence çok iyi olmuş cihaz çok akıcı çok hızlı oldu miui sürümüne göre şuanlık harika bi hız var cihazda görsel bakımdan biraz daha güzelleşmiş yeni özellik derseniz ben çok bişey görmedim eski miui ile aynı neredeyse sadece bana göre HyperOs yazılımını cihaza daha iyi optimize etmişler ve bu yüzden cihaz daha güzel çalışıyor ama hız ve akıcılık haricinde çok bişey beklemeyin bu yazılımdan :) pil bakımından sorarsanızda daha yükleyeli 4-5 saat olmuştur onun için konuşmam çok erken olur en az 1 hafta gibi bir süre kullanmam lazım ve arkadaşlar 13T Cihazı için konuşuyorum tabiki çünkü cihazdan cihaza bu yazılım değişebilir belki diğer modellerde bu yazılım çok stabil değildir onu bilemem ben sizlere fikir açısından bu konuyu açmak istedim belki bi yardımım dokunur.
Telefon BL açıkmı hocam

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
Bende olmuyor herhangi bir güncelleme yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

USDOREX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ulaş DOĞAN
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Bende olmuyor herhangi bir güncelleme yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bölge ayarlarından Filipinler seçtinizmi , yada BL açıksa güncelleme gelmiyor diye biliyorum

Freesby

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
10
yüklemeyi düşünmüyorum. aynı segment değil belki bendeki mi 13tpro ancak redmi note 12 pro'da kasıyor. mi14 ile mutluyum.

Üst Alt