Yardım Redmi Note 13 Pro 5G Çin cihazının kilidi açılmıyor.

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
5
özel mesaj gönderdim.
Bana da dönüş yapar mısınız. cihaz note 13 pro 5g çin fake rom yüklü bl kilidi açmak için basvuru yapılamıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorundan bende muzdariptim çözümü kendi yontemlerimle buldum bl kilidini açtım manuel güncelleme yükleyerek hyper OS a kadar guncelleyeceksin sonrasind abl kilidini mi community uygulamasıyla açacaksın
bl kilidini nasıl acabildiniz hocam

altugtas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Altuğ
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Bilgisayar Mühendi
Konular
0
Aynı sorundan bende muzdariptim çözümü kendi yontemlerimle buldum bl kilidini açtım manuel güncelleme yükleyerek hyper OS a kadar guncelleyeceksin sonrasind abl kilidini mi community uygulamasıyla açacaksın
İşte ilk aşamada bl kilidini nasıl açtınız mühim olan o... Orası normal yöntemle gecilmedigi için devamı gelmiyor. O kisimi nasıl açtınız anlatırsanız pekçok kişinin sorununa çözüm olacaktır.

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
Redmi Note 13 Pro 5G MIUI 14.0.6 (TNRMIXN) Global sürümünü kullanıyorum. Cihazı yurtdışı aldım. (Çin cihazı) Sanırım cihazdaki fake rom sonu M değil N ile bittiği için. (Araştırdığımda öyle bir bilgiye rastladım.) Onun için sonu M ile biten MIUI 14.0.6 (TNRMIXM) Global sürümünü yüklemek istiyorum fakat Mi kilidini açmaya çalışırken "The system is being upgraded. Please try again later." hatası alıyorum. Birkaç sitede okuduğumda Mi hesabının oturumunu açıp kapatarak çözenler olmuş. Bende işe yaramadı. Çözümünü bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba aynı sorun bende de var maalesef. Siz çözüm bulabildiniz mi. Ekstra olarak benim cihazda ses video donması mevcut. Aşamadim

skylinegt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Note 13 Pro 5G
Konular
1
Merhaba aynı sorun bende de var maalesef. Siz çözüm bulabildiniz mi. Ekstra olarak benim cihazda ses video donması mevcut. Aşamadim
Daha bulamadım hocam Mi Community üzerinden deneyeceğim. Olursa dönüş yaparım.

ercnerkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan ERKAN
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
0

Ekli dosyalar

• IMG_20240401_124201.jpg
    IMG_20240401_124201.jpg
    23,9 KB · Görüntüleme: 34

morfin01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enis
Cihazım
note 13 pro plu
Konular
0
Güncellemeyi nasıl yaptınız

Üst Alt