Rom [MIUI8][I9500] Galaxy S4 6.0.1 [6.10.12]

efemenes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
s4
Konular
1
arkadaşlar son sürümü kurdum ama 6.10.31 kadar stabil değil wifi çok yavaş play store hatası almadım ama ayarlar durduruldu hatası veriyo ama yeniden açınca vermiyo birde ekran beyaz iken hafiften kahverengeleşiyo yada sararıyo yani beyaz dengesi gidiyo 6.10.31 fena değildi ekran sararması sadece bendemi onuda bilmiyorum

civan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hemo
Cihazım
Galaxy s4
Konular
0
Kurulum bittikten sonra recovery den gapps ladım sorun yok yanlız mobilde internet te sörf yapılmıyor. Bazı programları çince ne işe yaradıklarını anlaşılmıyor. klavye yine bazı kısmı çince bende swiftkey kurdum. şarj kısmı şuanda yorum yapamam.

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
Kurulum bittikten sonra recovery den gapps ladım sorun yok yanlız mobilde internet te sörf yapılmıyor. Bazı programları çince ne işe yaradıklarını anlaşılmıyor. klavye yine bazı kısmı çince bende swiftkey kurdum. şarj kısmı şuanda yorum yapamam.
hocam şarj konusunda özellikle haber bekliyorum sizden.

civan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hemo
Cihazım
Galaxy s4
Konular
0
Mobil internete girmeyince muı7 6.6.3 e döndüm.şu ana kadar yüklediklerimde mobil internete sorun çıkarmayan muı bu tek kusuru bluetooth ile haritalarda gezinmede kapanıp kısır döngüye giriyor.

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
Mobil internete girmeyince muı7 6.6.3 e döndüm.şu ana kadar yüklediklerimde mobil internete sorun çıkarmayan muı bu tek kusuru bluetooth ile haritalarda gezinmede kapanıp kısır döngüye giriyor.
kısır döngüyü 6.6.3 sürümü için mi dediniz.

civan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hemo
Cihazım
Galaxy s4
Konular
0
evet 6.6.3 için

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
aynı sorundan dolayı bende samsung ojr. yazılımına döndüm.
kısır döngüyü kısmen şu şekilde aşabilirsiniz ama. bataryayı çıkartıp takın. telefonu recorvery modda açın. data vipe cache işlemlerini yapın. telefonu yeniden başlatın.
telefon ilk defa miui yüklenmiş gibi açılacak ve çalışacaktır. bunun eksi yanı yüklü uygulamalarınız siliniyor. uygulamalar, hesapları vs. tekrar yükelmelisiniz.

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
beyler Gapps yukleyemeyenler bu adimlari izlesin
1 ilk once google play store kurun son surum her cihaza uyumlu surumu sonra apkmirror.com dan google play services indirin (arm+arm64 nodpi android 6.0+)olanindan daha sonra Guvenlik>izinler>google play servisleri ve tum izinleri tik yapin daha.sonra google playden uygulama indirebilirsiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
beyler Gapps yukleyemeyenler bu adimlari izlesin
1 ilk once google play store kurun son surum her cihaza uyumlu surumu sonra apkmirror.com dan google play services indirin (arm+arm64 nodpi android 6.0+)olanindan daha sonra Guvenlik>izinler>google play servisleri ve tum izinleri tik yapin daha.sonra google playden uygulama indirebilirsiniz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam bu gapps paketi eski sürümler için olan değil mi? birazdan deneyeceğim de kurulumu

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum kurmayın.. şarjı içiyor, internet bağlantı problemleri var, müzik dinlenmez çok kötü ses... hızlı olması bişey ifade etmiyor..

Üst Alt