Rom [MIUI8][I9500] Galaxy S4 6.0.1 [6.10.12]

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
arkadaşlar şimdilik miui 7 yükleyin derim şarj sorunu yok başka problem yok stabil gayet iyi..

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
en sorunsuz miui7 6.6.3 sürümünü buldum ben ama onda da şöyle bir dert var. bazen çıkmaz döngüye girip telefon kapanıyor ve açılış ekranında iken çıkmaz döngüde kalıyor. tek çare date wipe cache işlemleri bunun çözümü şuan. farklı çözüm varsa da ben bilmiyorum.
bu sorunlar yüzünden farklı rom veya stock rom a geçebilirim.

mknci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung
Konular
0
6.6.3 teki problem bendede google haritalarda ara aara yapıyordu çözüm bulamadım. bu yeni versiyondada gapps probleminden dolayı yine mecburen vazgeçmek zorunda kaldım miui den. en sevdiğim rom olmasına rağmen mecburen başka rom kurdum stabil olana kadar. başka rom denemek isteyen arkadaşlara hız değil ama görsele önem verenler için firstflight v6 romu öneriyorum xda da konusu var. bu rom düzelene kadar idare der. note7 temasıyla gayet şık bir rom. bir miui olmasada.

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
6.6.3 teki problem bendede google haritalarda ara aara yapıyordu çözüm bulamadım. bu yeni versiyondada gapps probleminden dolayı yine mecburen vazgeçmek zorunda kaldım miui den. en sevdiğim rom olmasına rağmen mecburen başka rom kurdum stabil olana kadar. başka rom denemek isteyen arkadaşlara hız değil ama görsele önem verenler için firstflight v6 romu öneriyorum xda da konusu var. bu rom düzelene kadar idare der. note7 temasıyla gayet şık bir rom. bir miui olmasada.

http://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-7-yedekleme-ve-geri-yukleme-ipucu.6113/
linkteki yedekleme işi yapılabilirse işimize yarar. bende çalışmadı yedekleme yada ben yapamadım

mknci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Samsung
Konular
0
linkteki yedekleme sistemi güzelmiş klasör sistemine kadar yedeklemesi ise süper olmuş ama ben şuanda titanium backup kullanıyorum. farklı romlar arasında geçiş yaptığım için. miui uzun süreli kullanılabilir olduğunda işe yarayabilir tabiki bu yedekleme.

ADEM ÖZTÜRK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
scorpi_06
Cihazım
s4
Konular
0
6.10.12 sürümüne bende yükleyemedim.
6.10.31 sürümünü yükle. onda yükleniyor gapps.
iki sürümde de şarj sorunu devam etmekte :(
onu yükledim sorunda 3g den internet kullanımına izin vermiyor internet ayarlarını yapamadım mesaj olarak internet ayarları gelmiyor playstore yükledim ama 2 gün sonra bi güncelleme geldi onuda yükledim sonra play store gitti bi sitede vidyolu bi kurulum yayınlamışlar newgoogle instal diye nedense onuda yüklerlen yarıda kalıyor çözüm bulan varsa romun başka bi problemi yok

GöZTePeLee

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
arkadaşlar uğraşmayı seven tabiki de uğraşabilir ama Biraz sabredersek eminim bu romunda problemlerini gidereceklerdir tekrar söylüyorum miui 7 :)

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
arkadaşlar uğraşmayı seven tabiki de uğraşabilir ama Biraz sabredersek eminim bu romunda problemlerini gidereceklerdir tekrar söylüyorum miui 7 :)

miui7 6.6.3 kullanıyorum genelde. arada bir açılış ekranında kısır döngüye girip kalıyor. data vipe cache yapmadan da düzelmiyor. bu benim için büyük sorun. miui7 de en stabil sürüm hangisidir acaba?

GöZTePeLee

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
miui7 6.6.3 kullanıyorum genelde. arada bir açılış ekranında kısır döngüye girip kalıyor. data vipe cache yapmadan da düzelmiyor. bu benim için büyük sorun. miui7 de en stabil sürüm hangisidir acaba?
bende 6.6.3 kullanıyorum şimdiye kadar söylediğin tarz bi sıkıntı yaşamadım.. sıkıntı yaşamadım genel olarak wifi kamera hepsi gayet stabil çalışıyor ..

f.oksuz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
LeMax2 6/128
Konular
15
bende 6.6.3 kullanıyorum şimdiye kadar söylediğin tarz bi sıkıntı yaşamadım.. sıkıntı yaşamadım genel olarak wifi kamera hepsi gayet stabil çalışıyor ..

gözlemliyebildiğim kadarı ile, letgo da iken ve şarjın az olduğu zamanlar da yapıyor.

Üst Alt