Mod Miui System Launcher Mod Kashi

umut1432

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT
Cihazım
REDMİ NOTE 7
Konular
0
Mi 11t launcher hatası veriyor

beyazdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bg
Cihazım
Redmi note 11
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MIUI Launcher Mod by KASHI

•Türkçe Dil Desteği
•Yeni Widget ve Süper İcon desteği
•Android 12 ve 13 uyumlu ancak Mi 9T Android 11 MIUI 12.5'te de sorunsuz çalışıyor.
•MIUI 12, 12.5, 13 ve 14 destekler ancak romdan roma değişiklik gösterebilir. Bazı romlarda çalışmayabilir, deneyip görmeniz gerek.
•En uyumlu çalıştığı romlar Eu romlardır. (Xiaomi.Eu)
•Tüm özellikler için ekran görüntülerine bakabilirsiniz.
•Tüm yeni ikon ve widgetları kullanabilmek için aynı geliştiricinin App Vault ve Theme Manager modlarını yüklemeniz gerekir (Miui 12.5 ve Altı sürümlerde)

Kurulum;
•Herhangi bir modlu launcher kullanıyorsanız silin.
•Magisk üzerinden flashlayın.
•Ses tuşları ile seçim yapmanızı isteyecek. Sorunsuz kurulum için doğru tercihleri yapın.
•Cihazınızı yeniden başlatın.

Öncelikle forumda paylaşmış olduğum Cemiuiler modunu kurmanız gerekiyor. Bu linkten moda ve nasıl kuracaginiza ulaşabilirsiniz;

Cemiuiler'i kurma işlemini hallettikten sonra Cemiuiler uygulamasına girin, sistem çerçevesi seçeneğine tıklayın ve çıkan ekranda alt tarafta bes tane açma kapama seçeneği var hepsini aktiflestirin bu şekilde imza dogrulamasi devre dışı kalacak.

Daha sonra Cemiuiler ana sayfasına gelin Paket Yükleyici seçeneğine girin ve "Sistem uygulaması yükleme kisitlamasini kaldırın" seçeneğini aktifleştirin. Sonra cihazınızı yeniden başlatın.

Daha sonrasında konuda ki Launcher modülünü indirin ve zipten çıkarın içinde ki dosyaları. System klasörünün içinde MiuiHome.apk dosyasını bulup kurun. Başlatıcıyı manuel olarak kurma işlemi bu şekildedir. Herhangi bir sebepten dolayı (Yine çalışmazsa ve ya beğenmezseniz) Launcher'i eski haline döndürmek isterseniz Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet kısmından Sistem Başlatıcı'yı bulup güncellemelerini kaldir derseniz eski haline dönecektir.

Eu romda sorunsuz çalışıyor, diğer Romlarda kullanmak için imza doğrulamasını devre dışı bırakmanız gerekebilir.

İndirme Linki;

Öneri;
Çalışmaması durumunda launchersiz kalmamak için play Store'dan yedek bir launcher indirin, kullandığınız launcherin apk'sini çıkarın ve ya internetten indirin. Herhangi bir sorun durumunda modu magiskten kaldırıp cihazınızı yeniden başlatın sonra yedek launcherinizi kullanarak şuanda kullandığınız MIUI launcherin apk'sini tekrar kurun. (MT Manager ile kurulum yapabilirsiniz, normal paket yükleyici kuruluma izin vermeyebilir.)
Hocam benim rn 11 in stock romunda animasyondan kısılmış gibi.eu romda Bu launcheri kursam uygulama animasyonu gelir mi?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
29
Arkadaşlar ne yaptıysam olmadı tema mağazası hep çince

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam o simgeleri bazı uzun şekilde yaptınız? Ayarı nedir?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek