Mod Miui System Launcher Mod Kashi

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Hocam bu zip dosyası içindekini system dosyası ile değiştirsek veya apk olarak kursak sorun çıkarır mı ? Magisk sürümünü değiştirmek istemiyorum wasntme~~
İmza doğrulamayı devre dışı bırakıp yükleyin hocam, eğer poco launcher varsa dediğiniz gibi MT manager ile direkt dosya ile değişin

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam bu zip dosyası içindekini system dosyası ile değiştirsek veya apk olarak kursak sorun çıkarır mı ? Magisk sürümünü değiştirmek istemiyorum wasntme~~
Manuel kurulum o şekilde oluyor zaten hocam, apkyi kurmanız yeterli sorun çıkarsa güncellemeleri kaldirirsiniz sistem baslaticidan. Şahsen hiçbir modülü magisk ile kurmam ben hepsini manuel kurulum yaparım. Ancak yukleyebilmek için APK imza dogrulamasini devre disi bırakmanız gerekir.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
İmza doğrulamayı devre dışı bırakıp yükleyin hocam, eğer poco launcher varsa dediğiniz gibi MT manager ile direkt dosya ile değişin
Manuel kurulum o şekilde oluyor zaten hocam, apkyi kurmanız yeterli sorun çıkarsa güncellemeleri kaldirirsiniz sistem baslaticidan. Şahsen hiçbir modülü magisk ile kurmam ben hepsini manuel kurulum yaparım. Ancak yukleyebilmek için APK imza dogrulamasini devre disi bırakmanız gerekir.
O zaman manuel kuruluma devam, daha önce yükledim ancak arada bi takılma oluyordu sonradan kendi kendine uygulamayı sildi eskiye döndü anlamadım :?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
O zaman manuel kuruluma devam, daha önce yükledim ancak arada bi takılma oluyordu sonradan kendi kendine uygulamayı sildi eskiye döndü anlamadım :?
Onu engellemek için apk dosyasını kurmak yerine yerlerini değiştirebilirsiniz.

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25
Değişim yapmama izin vermedi üzerine kurulum sağladım
Eğer android 12 ise hocam ekte verdiğim dosya ile R/W yapabilirsiniz. Kurulumu recovery ile yapacaksınız ben stoc MIUI 13 ID sürümüne 2 kere yaptım sorun olmadı zaten dosyayı da forum üzerinden aldım.

Ekli dosyalar

• sysrw-A12-150mb.zip
    8,4 MB · Görüntüleme: 3

petrolcu64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Redmi Note 12 P
Konular
1
Değerli Emrespect hocam ve diğer hocalarım daha net bilir ama şahsi bir düşüncemi paylaşmak istiyorum.Cihazım Redmi Note 12 pro 4g ve miui 14 EU android 12. Miui System Launcher Mod by Kashi V3 sürümünü github üzerinden magiskle flashladım ve gerçekten sorunsuz çalışıyor.Emrespect hocama teşekkürler. Fakat şöyle bir uyumsuzluk keşfettim. Cemiuiler ve Customiuizer14 magisk modüllerinde sistem başlatıcı tikleri aktif iken mod ve cihaz saçmalıyor ve ekran hata mesajı veriyor.Tikleri kaldırınca sorunsuz kullanmaya devam:) Bu şekilde hata alanlar veya bu 2 uygulamadan birisi yüklü olanlar mutlaka başlatıcı tikini kaldırsınlar. Değerli Hocalarım bununla ilgili çalışma mutlaka yapacaklardır:) Saygılarımla.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-08-21-53-24-107_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2023-07-08-21-53-24-107_com.miui.home.jpg
    890 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2023-07-08-22-01-34-619_com.android.shell-edit.jpg
    Screenshot_2023-07-08-22-01-34-619_com.android.shell-edit.jpg
    366,7 KB · Görüntüleme: 21

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Değerli Emrespect hocam ve diğer hocalarım daha net bilir ama şahsi bir düşüncemi paylaşmak istiyorum.Cihazım Redmi Note 12 pro 4g ve miui 14 EU android 12. Miui System Launcher Mod by Kashi V3 sürümünü github üzerinden magiskle flashladım ve gerçekten sorunsuz çalışıyor.Emrespect hocama teşekkürler. Fakat şöyle bir uyumsuzluk keşfettim. Cemiuiler ve Customiuizer14 magisk modüllerinde sistem başlatıcı tikleri aktif iken mod ve cihaz saçmalıyor ve ekran hata mesajı veriyor.Tikleri kaldırınca sorunsuz kullanmaya devam:) Bu şekilde hata alanlar veya bu 2 uygulamadan birisi yüklü olanlar mutlaka başlatıcı tikini kaldırsınlar. Değerli Hocalarım bununla ilgili çalışma mutlaka yapacaklardır:) Saygılarımla.

Cemiuiler bir mod uygulaması ve modlu başlatıcı ile kullanırsanız bazı cakismalar olması çok normal. Ben alt kısımda ki uygulamaların arka planına bulanıklık eklemek ve animasyon hızıni ayarlamak için kullanıyorum. Onun dışında pek bir şeye dokunmuyorum Cemiuiler'de. Modlu uygulamaları cemiuiler ile birlikte olabildiğince değiştirmemeye çalışın bazı modlarda bu şekilde cakışmalar olabilir, cemiuileri stock uygulamaları modlamak için kullanırsanız daha başarılı sonuçlar elde edersiniz.

petrolcu64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Redmi Note 12 P
Konular
1
Cemiuiler bir mod uygulaması ve modlu başlatıcı ile kullanırsanız bazı cakismalar olması çok normal. Ben alt kısımda ki uygulamaların arka planına bulanıklık eklemek ve animasyon hızıni ayarlamak için kullanıyorum. Onun dışında pek bir şeye dokunmuyorum Cemiuiler'de. Modlu uygulamaları cemiuiler ile birlikte olabildiğince değiştirmemeye çalışın bazı modlarda bu şekilde cakışmalar olabilir, cemiuileri stock uygulamaları modlamak için kullanırsanız daha başarılı sonuçlar elde edersiniz.
Aynen dediğiniz gibi yapıyorum artık hocam. Teşekkür ederim.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21

Hocam çok teşekkürler. Sorunu sayende çözdüm.Customiuizer14 sistem başlatıcı tikini kaldırınca son uygulamalar kısmı çalışmaya başladı.Bu modu kullandığınızda Cemiuiler'de komple silin Cemiuiler'de sistem başlatıcı kapansa bile birşekilde etkileyip aşırı pil tüketmesine sebep oluyor. Customiuizer14 ile sistem başlatıcı hariç diğer özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Şuan birtek yeni widgetler dolayısıyla pet widgetleri çalışmıyor ama önemli değil. Muhtemelen Customiuizer komple kaldırmak gerekecek bunun için. Kullanmadığımdan dokunmadım.

Öte yandan pet widgetleri uygulama kasasına değilde ana sayfaya eklemek isterseniz ldposed modülünü hepten kaldırmanız gerekiyor .Miui 14 ile %100 uyumlu değil ldposed. Daha modülü yükler yüklemez başlatıcıya eklenen pet hayvanları kayboluyor .Uygulama kasasındakiler sorunsuz çalışıyor

Eski widgetler de herhangi sıkıntı yok

Üst Alt