Uygulama MIUI Lite/Express

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
MIUI arayüzünü seviyor fakat ROM yüklerken cihazınızı "tuğla" haline getirmekten korkuyorsanız bu paket tam size göre.  ​

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
 İçerisinde bulunan uygulamalar:

1. MIUI Launcher : Binlerce tema içerisinden dilediğinizi seçerek ana ekranınızı dilediğinizce kişiselleştirebileceğiniz muhteşem bir launcher.

2. MIUI Arama Uygulaması : İstenmeyen çağrıları engelleyebileceğiniz bambaşka bir deneyim.

3. MIUI Mesajlaşma : Diğer MIUI kullanıcılarıyla ücretsiz olarak mesajlaşabileceğiniz, spam mesajları engelleyebileceğiniz, vazgeçemeyeceğiniz bir uygulama.

4. MI Cloud : Kişilerinizi, mesajlarınızı, resimlerinizi yedekleyip dilediğinizde yeniden telefonunza yükleyebileceğiniz bulut depolaması. 

Sistem Gereksinimleri
  • Android 4.0 ve üzeri
  • 2 GB ve Üzerinde Ram tavsiye edilir. (1 GB minimum)
  • 100 MB boş alan

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
Cvp: MIUI Lite/Express

Benden önce davrandınız aklımdaydı dünden beri :) teşekkürler. 

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

Şimdiye kadar telefonumun arayüzünü beğenen ama garanti olayı yüzünden romu yüklemeye çekinen bir çok kişi oldu. Artık bu uygulamayı tavsiye ederim. Teşekkürler hocam..:)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

'proton252' pid='218' dateline='1399291962'' Alıntı:

Bir kaç konu daha var aslında aklımda olan ama bir türlü fırsat bulamadım hocam :) Artık onları da sizden bekliyorum.

'Ethnic' pid='219' dateline='1399292202'' Alıntı:
Şimdiye kadar telefonumun arayüzünü beğenen ama garanti olayı yüzünden romu yüklemeye çekinen bir çok kişi oldu. Artık bu uygulamayı tavsiye ederim. Teşekkürler hocam..:)

Keşke güvenlik uygulamalarını da pakete ekleselermiş diye düşünüyorum hocam. Elbette arayüz son derece iyi ama MIUI'yi asıl MIUI yapan bence güvenlik uygulamaları. Çekinen arkadaşlar en azından bunu yükleyip neyle karşılaşacaklarını az çok anlayabilirler.

donkissot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
RE:

Moto G ye rom çıkana kadar kullanayım bari :) paylaşım için teşekkürler.

donkissot

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2

cantara pid=221 dateline=1399292660' Alıntı:
proton252 pid=218 dateline=1399291962' Alıntı:

Bir kaç konu daha var aslında aklımda olan ama bir türlü fırsat bulamadım hocam :) Artık onları da sizden bekliyorum.

Ethnic pid=219 dateline=1399292202' Alıntı:

Keşke güvenlik uygulamalarını da pakete ekleselermiş diye düşünüyorum hocam. Elbette arayüz son derece iyi ama MIUI'yi asıl MIUI yapan bence güvenlik uygulamaları. Çekinen arkadaşlar en azından bunu yükleyip neyle karşılaşacaklarını az çok anlayabilirler.

evet katılıyorum güvenlik uygularmaları eklenseydi çok iyi olurdu. MOTO G halen ROM bekliyorum.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

donkissot pid=564 dateline=1399630393' Alıntı:
cantara pid=221 dateline=1399292660' Alıntı:
proton252 pid=218 dateline=1399291962' Alıntı:

Ethnic pid=219 dateline=1399292202' Alıntı:

evet katılıyorum güvenlik uygularmaları eklenseydi çok iyi olurdu. MOTO G halen ROM bekliyorum.

Hocam şu konudan siz de destek verin isterseniz... Ne kadar fazla oy olursa rom geiştiriciler için o kadar fazla teşvik olur ;)

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=17740

kralaras

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
16

emeğinize sağlık fakat google baba çevirirken brick'i tuğla diye çevirmiş başlıkta :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: MIUI Lite/Express

kralaras' Alıntı:
emeğinize sağlık fakat google baba çevirirken brick'i tuğla diye çevirmiş başlıkta :)

Doğru. Bir yanlış yok. Videoyu da izlerseniz eğer, insanların telefon yerine tuğla kullandıklarını göreceksiniz.

Sent from my Nexus 7 using TapatalkPro

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

kralaras pid=2485 dateline=1401598708' Alıntı:

@chatin_62 hocamin da söylediği gibi uygulamanın reklamı tuğla ile yapıldığı için "brick" kelimesini tuğla olarak çevirdim hocam. 

Genel olarak söylemem gerekirse çevridiğim uygulamalarda, oyunlarda, konularda vs. pek google babayı pek karıştırmıyorum. Bazen viki dayımız yardımcı oluyor ama google translate kullanıldığında son derece özensiz ve basit bir görünüm ortaya çıkıyor o nedenle mümkün olduğu kadar uzak durmaya özen gösteririm :)

Üst Alt