İnceleme Mi Band 2 Func Button Uygulaması İncelemesi

byrmdrsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayram
Cihazım
Lg g3
Konular
0
Yanlışlıkla eski sürümü upload etmişim, linki yeniledim indirip kullanabilirsiniz.
Sayin chatin_62 verdiginiz linkten indirip kurulum yapilmiyor acaba sürüm mü eski Türkçe olarakta isim çikmasi için indirdim fakat hata veriyor neden acaba ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar isimlerin yazması için herhangi birşey yüklenmiyor. Mi Fit güncel ise, bilekliğin Firmware update'ini yaptıysa çağrılar otomatik olarak ekranda görünür. Eğer rehber izni yoksa sadece numara yazar, rehber iznini verirseniz (güvenlik - izinler) isimleri yazar. 1.sayfada resimli anlatımı var. İngilizce dilde herhangi bir sorun yok. Türkçe dil kullanılıyorsa 3.sayfada verilen Mi Fit uygulaması denenebilir. Çalışan cihazlar var.
Burada anlatılan konuyla bu durumun bir alakası yok. Burda anlatılan konu bilekliğin butonunu farklı şeyler için kullanabilmek.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bende yeni aldım ve isim göstermiyor linki yükledim ama tlf yükleyemedim yardim eder misiniz?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Indirdiğiniz dosyanın üzerine tıklıyorsunuz ve kendisi yükleniyor. Aldığınız hatanın görüntüsünü atarsanız daha net yardımcı olunabilir.
Sayin chatin_62 verdiginiz linkten indirip kurulum yapilmiyor acaba sürüm mü eski Türkçe olarakta isim çikmasi için indirdim fakat hata veriyor neden acaba ?
Benim verdiğim linklerin bununla bir ilgisi yok. Ben bileklik butonunu kullanmak için gerekli uygulamaların linklerini vermiştim. Ekranda isim çıkması için resmi uygulamaları kullanıyorum. İngilizce dilde bir sıkıntı yok. Türkçe'de sıkıntı yapıyor diyorlar, bunun için bir arkadaş link vermişti ve bazı arkadaşlarınki çalışmıştı.

Betuleroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anlamadım
Cihazım
Mi band 2
Konular
0
Himm ben dosyayı indirdim ve üstüne tıklayınca indirilemiyor yazısı çıkıyor ama not şeklinde söylim tlf root lu 5.1.1 rom yükledim acaba ondan mı?

Betuleroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anlamadım
Cihazım
Mi band 2
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Anlaşılır olmuştur umarım hocam

byrmdrsn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayram
Cihazım
Lg g3
Konular
0
Arkadaşlar isimlerin yazması için herhangi birşey yüklenmiyor. Mi Fit güncel ise, bilekliğin Firmware update'ini yaptıysa çağrılar otomatik olarak ekranda görünür. Eğer rehber izni yoksa sadece numara yazar, rehber iznini verirseniz (güvenlik - izinler) isimleri yazar. 1.sayfada resimli anlatımı var. İngilizce dilde herhangi bir sorun yok. Türkçe dil kullanılıyorsa 3.sayfada verilen Mi Fit uygulaması denenebilir. Çalışan cihazlar var.
Burada anlatılan konuyla bu durumun bir alakası yok. Burda anlatılan konu bilekliğin butonunu farklı şeyler için kullanabilmek.

Aynen dediğiniz gibi ya telefonu tamamen ingilizce olarak kullanmak yada programı telefondan silip burada verilen linkten ingilizce versiyon olan mi fit uygulamasını indirip kurmak bence bu daha iyi sadece mi fit uygulaması ingilizce oluyor ve isimlerde bileklikte görünuyor yardımınız için teşekkür ediyorum

Betuleroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anlamadım
Cihazım
Mi band 2
Konular
0
Arkadaşım tlf ingilizce yaptım bağlantıyı kestim mi fit ı kaldırdım sonra tekrar yükledim mi fit ingilizce versiyonda bir daha eleştirdim evet o zaman çıkıyor isimler ama tlf türkçe yapınca çıkmıyor

SM-T800 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Betuleroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anlamadım
Cihazım
Mi band 2
Konular
0
Aynen dediğiniz gibi ya telefonu tamamen ingilizce olarak kullanmak yada programı telefondan silip burada verilen linkten ingilizce versiyon olan mi fit uygulamasını indirip kurmak bence bu daha iyi sadece mi fit uygulaması ingilizce oluyor ve isimlerde bileklikte görünuyor yardımınız için teşekkür ediyorum
Ve band 2 güncel son versiyon yüklü diyor

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

Anlaşılır olmuştur umarım hocam
Bilinmeyen kaynaklar izni verilmemiş görünüyor. İlk resimdeki izni kapatıp tekrar açmayı deneyin.

Betuleroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anlamadım
Cihazım
Mi band 2
Konular
0
hocam ya programı kaldırdım uzantı dan yükleyince oldu yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Üst Alt