Rom Lineage rom pil ve performans sonuclari

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
hocam abd falan diye bişey ne bilmiyorum ama böyle şeylere gerek yok twrp üzerinden flaşladım hepsi bu
Peki twrp yi nasıl kurdunuz? Bazı yerlerde fastboot a alıp abd diye bi klasörü cmd le çalıştırıp yükleniyo diye okudum. Yardımcı olursanız sevinirim.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
bootlader kilidi açık ise mi5 konusunda nasıl twrp yüklendiği yazıyor oradan yükleyebilirsiniz

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
özelden yazdım hocam burda konunun altını doldurdum hep
arkadaşlar konuya buradan başlayıp özelden altını üstünü doldurmayın, buranın amacı zaten altı üstü doldurulan. hepimiz çok özel konular hariç cihazlarla, romlarla v.s ler ile ilgili olanları lütfen buradan yazınız ki bizde öğrenelim. her yazılandan bir kelime idrak etsek sorunlar çözülür

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Be
arkadaşlar konuya buradan başlayıp özelden altını üstünü doldurmayın, buranın amacı zaten altı üstü doldurulan. hepimiz çok özel konular hariç cihazlarla, romlarla v.s ler ile ilgili olanları lütfen buradan yazınız ki bizde öğrenelim. her yazılandan bir kelime idrak etsek sorunlar çözülür

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam ben çok yeniyim. En basit işlemi bile sorabiliyorum belki bazıları rahatsız olur diye özele geçtim

kemli

Bana bir yol ver hele !
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
abdullah
Cihazım
mi max 64
Konular
16
Be

Hocam ben çok yeniyim. En basit işlemi bile sorabiliyorum belki bazıları rahatsız olur diye özele geçtim
estağfurullah kardeşim, merak etme yöneticilerimiz hariç burada yazaışan kardeşlerimiz hepsi yeni.

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
estağfurullah kardeşim, merak etme yöneticilerimiz hariç burada yazaışan kardeşlerimiz hepsi yeni.
Anladım. Romu kurdum telefona yardıma ihtiyacın varsa elimden geldiğince yaptıklarımı anlatabilirim

Üst Alt