Rom Lineage rom pil ve performans sonuclari

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Hocam bende lineage os kerneli var ama miui icin istersen

Cpu 2.1 cikarilmis gpu 652 mhz
Hocam teknik bilgim çok zayıf. Arkadaşınki kadar ekran süresi alırmıyım ve performans düşüşü yaşarmıyım dediğini yüklesem?

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Hocam teknik bilgim çok zayıf. Arkadaşınki kadar ekran süresi alırmıyım ve performans düşüşü yaşarmıyım dediğini yüklesem?
Hocam performans %25 artiyor ekran suresi icin bisey diyemem tam yukte ayni olur ama mesela internette gezinme facebook mail felan 1.2 saat artar

Mustafa74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5
Konular
9
Merhaba bu romu nerden indirebilirim? Bootloader kiliti için başvueu yaptım. Sonrasında ne yapmam gerek bu konuları tam bilmiyorum da
Arama bölümüne "Mi5 custom romlar" yazıp konuya girip indireceksin.

SM-T532 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
hocam arkadaşın verdiği link yine miui kalıp sadece çekirdek değişecek yani daha performanslı bir cihaza sahip olacaksın ama ekran süresi çok değişeceğini sanmıyorum yine miui gibi gidecektir aşağı yukarı ama lineage romunu denersen arkadaşa yakın ekran süresi alabilirsin

en son sürümü indirin tarih yazıyor hocam üzerinde ona göre olacak
Google Play Youtube için ise yükleyeceksiniz. Arm 64>7.1>nano veya isteğinize göre seçin hepsi bu kadar indirip cihaz hafızasını atıp twrpden flaşlayacaksınız :)

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
hocam arkadaşın verdiği link yine miui kalıp sadece çekirdek değişecek yani daha performanslı bir cihaza sahip olacaksın ama ekran süresi çok değişeceğini sanmıyorum yine miui gibi gidecektir aşağı yukarı ama lineage romunu denersen arkadaşa yakın ekran süresi alabilirsin

en son sürümü indirin tarih yazıyor hocam üzerinde ona göre olacak
Google Play Youtube için ise yükleyeceksiniz. Arm 64>7.1>nano veya isteğinize göre seçin hepsi bu kadar indirip cihaz hafızasını atıp twrpden flaşlayacaksınız :)
hocam hala öğrenemedim şu kavramları twrp tam nedir ya valla çıldırcam :) dosyayı indirip gücnelleyicidne seçip kurmayacakmıydım hani öyleydi :)

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
hocam hala öğrenemedim şu kavramları twrp tam nedir ya valla çıldırcam :) dosyayı indirip gücnelleyicidne seçip kurmayacakmıydım hani öyleydi :)
ooo sen çok yanlış gelmişsin hocam bu rom farklı geliştirici falan değil bu romu kurmak için Bootloader kildini açıp recovery flaşlamak zorundasınız ondan sonra dediklerimi yapabilirsiniz güncelleyiciden asla yükleyemezsiniz bu farklı bir rom miui ile alakasız

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
ooo sen çok yanlış gelmişsin hocam bu rom farklı geliştirici falan değil bu romu kurmak için Bootloader kildini açıp recovery flaşlamak zorundasınız ondan sonra dediklerimi yapabilirsiniz güncelleyiciden asla yükleyemezsiniz bu farklı bir rom miui ile alakasız
özelden yazdım hocam burda konunun altını doldurdum hep

Üst Alt