Araçlar KernelSU - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Bu kernelin cihaza uyguladığı değişiklikler nedir

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
Ben baalam kerneli sormuşum sen kernelin ne olduğunu söylemişsin hocam neyse.

Ois çalışmıyor diyenler olmuş gerek yok magisk güç tüketimi yapmıyor zaten cihazın ayarlarıyla oynamanın bi mantığı yok

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Lim0n hocam ilk mesajı okuyun lütfen. Baalam Kernel için de Telegramda arama yapıp grubunu bulun. Sorularınızı orada yöneltebilirsiniz.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Ben baalam kerneli sormuşum sen kernelin ne olduğunu söylemişsin hocam neyse.

Ois çalışmıyor diyenler olmuş gerek yok magisk güç tüketimi yapmıyor zaten cihazın ayarlarıyla oynamanın bi mantığı yok
Genel olarak kernel mantığı aynıdır biz size burada yardımcı olmaya çalışıyoruz.En basit şeye mesaj yazıyorsunuz google ufak çaplı arama ile bütün sorunlarınızı çözebilir

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29
Genel olarak kernel mantığı aynıdır biz size burada yardımcı olmaya çalışıyoruz.En basit şeye mesaj yazıyorsunuz google ufak çaplı arama ile bütün sorunlarınızı çözebilir
Hocam bir de ben avukatım reel hayatta, bu kadar soruya beleş cevap vermek ağrıma gidiyor :D

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
allah allah ben mi yanlış bir şey yapıyorum acaba.

kernel yükledim kernelsu managerde çalışıyor teyit ettim ama play store sertifikalı değil diyor hala

Ü

Üye silindi 265308

Guest
allah allah ben mi yanlış bir şey yapıyorum acaba.

kernel yükledim kernelsu managerde çalışıyor teyit ettim ama play store sertifikalı değil diyor hala
Hocam safety net fix yükleyip ondan sonra google play verilerini silmeyi denedinizmi
Aynı sorun sabah başıma geldi :)

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
121
Hocam safety net fix yükleyip ondan sonra google play verilerini silmeyi denedinizmi
Aynı sorun sabah başıma geldi :)
evet onu yapsam zaten hallolucak o ama kernelsu yu tüm herşeyden gizlenen uygulamaların rootu algılayamadığı geçersiz sertifika probleminin olmadığı şeklinde bir çok kez pazarlandığını gördüğüm için bu şekilde soruyorum

Ü

Üye silindi 265308

Guest
evet onu yapsam zaten hallolucak o ama kernelsu yu tüm herşeyden gizlenen uygulamaların rootu algılayamadığı geçersiz sertifika probleminin olmadığı şeklinde bir çok kez pazarlandığını gördüğüm için bu şekilde soruyorum
Doğrudur öyle diyorlar hocam
Birde hiç modül flashlayarak play store verilerini silip denermisiniz rica etsem

Üst Alt