MIUI 14 Google Dialer, Rehber ve Mesajlar Uygulamalarının Zorla Dayatılması Sorunu

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
RN 10S en kolay Endonezya rom atılan telefon, bu cihazı brick etmeyi başarmak çok zor iş, forumda konusu en dolu cihaz, bizde iki adet var hemen Endonezya'ya geçirdim.
Ayrıca IMEI repair kolayca yapılabilen bir cihazdır.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Hocam HyperOSta da google dialer olacakmış. Yine Endo ve tayvan romda varmış mi dialer
Hocam,ben aylardır en azından TR romda Mi Mesajlar uygulaması olmasını istedim,TR ye getirdi Xiaomi.Bence istesek getirir Mi Dialer'ı

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam,ben aylardır en azından TR romda Mi Mesajlar uygulaması olmasını istedim,TR ye getirdi Xiaomi.Bence istesek getirir Mi Dialer'ı
hocam mi mesaj miui 14 a13 güncellemesini alan bütün cihazlara geldi ama mi dialeri getirse bile ses kaydedicinin gelmesini beklemeyin ki mi dialeri getireceğini de düşünmüyorum

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
hocam mi mesaj miui 14 a13 güncellemesini alan bütün cihazlara geldi ama mi dialeri getirse bile ses kaydedicinin gelmesini beklemeyin ki mi dialeri getireceğini de düşünmüyorum
Hocam isteğim ses kaydedici değil ki,Mı Dialer uygulamasının kendisini kullanmak.HyperOS da Xiaomi bunu yaparsa,Yeni telefonumu gene Xiaomi alırım.

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Aynen... "mi dialer" için arama kaydedici olmasa da olur. Yeter ki mi, dialer'i haricen kurma imkanı verilsin. Rom değiştirmekten millete gına geldi.

Geri bildirim olarak firmaya ilettim. Sizler de yazabilirsiniz.

İsteyenler buraya yazabilir ;

Form doldurma; sırası ile ...

"yes"
"Xiaomi phone" ... karşısında telefonunuzun modelini seçin ya da yazın
suggestion" ... seçin... Yani "öneri" demek oluyor.

Sonra talep bölümüne aşağıdaki ifadeyi yazın ;

The "Poco F5" model phone with global software has the "google dialer" application. Is it possible to install an external "mi dialer" on this model (Poco F5), which works with global software, for those who wish? So, is it possible to offer the "mi dialer" application (apk) from your market?

Global yazılıma sahip olan "Poco F5" model telefonda "google dialer" uygulaması bulunmaktadır. Dileyenler için global yazılımla çalışan bu modele (Poco F5) harici "mi dialer" kurulumu mümkün müdür? Peki pazarınızdan "mi dialer" uygulamasını (apk) sunmanız mümkün mü?

"Name" kısmına ; Adınız Soyadınızı yazın.
"E-mail adress" ; mail adresinizi yazın.
"Phone number" ; telefon numaranızı +90 şeklinde başlayarak yazın.

"I have read and agreed with the and " kutucuğuna "tik" koyun.

"Submit" butonuna basın ve gönderin.

Son düzenleme:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam isteğim ses kaydedici değil ki,Mı Dialer uygulamasının kendisini kullanmak.HyperOS da Xiaomi bunu yaparsa,Yeni telefonumu gene Xiaomi alırım.
hocam hyperos beta 3 tane cihaz için yayınlandı biliyorsunuz göründüğü kadarıyla şuan google dialer var ama değişiklik gelir mi bilmiyorum

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Aynen... "mi dialer" için arama kaydedici olmasa da olur. Yeter ki mi, dialer'i haricen kurma imkanı verilsin. Rom değiştirmekten millete gına geldi.

Geri bildirim olarak firmaya ilettim. Sizler de yazabilirsiniz.

İsteyenler buraya yazabilir ;

Form doldurma; sırası ile ...

"yes"
"Xiaomi phone" ... karşısında telefonunuzun modelini seçin ya da yazın
suggestion" ... seçin... Yani "öneri" demek oluyor.

Sonra talep bölümüne aşağıdaki ifadeyi yazın ;

The "Poco F5" model phone with global software has the "google dialer" application. Is it possible to install an external "mi dialer" on this model (Poco F5), which works with global software, for those who wish? So, is it possible to offer the "mi dialer" application (apk) from your market?
"Name" kısmına ; Adınız Soyadınızı yazın.
"E-mail adress" ; mail adresinizi yazın.
"Phone number" ; telefon numaranızı +90 şeklinde başlayarak yazın.

"I have read and agreed with the and " kutucuğuna "tik" koyun.

"Submit" butonuna basın ve gönderin.
Xiaomi 'den cevap gelmiş...

Ben şu isteği yazmıştım ;

Global yazılıma sahip olan "Poco F5" model telefonda "google dialer" uygulaması bulunmaktadır. Dileyenler için global yazılımla çalışan bu modele (Poco F5) harici "mi dialer" kurulumu mümkün müdür? Peki pazarınızdan "mi dialer" uygulamasını (apk) sunmanız mümkün mü?

Xiaomi 'nin yanıtı ;

Hello, Greetings from Xiaomi Customer Support!

We at Xiaomi value your trust and we apologize for the inconvenience. Rest assured that we'll assist you on this.

According to your description, we would like to inform you that currently Poco F5 in global version use Google dialer instead of Mi dialer due to different sales strategies and region terms and policy. If you wish to install an external Mi dialer, we will record the case and forward it to our concerned authorities. Also, I would request you to submit your demand through Services & feedback (Settings >> Services & feedback), and wait for the future update. As for whether it will be added in the future, please refer to the actual situation.

We hope the above information helps you. Best Regards.

Xiaomi Global Email Service

Merhaba, Xiaomi Müşteri Desteği'nden selamlar!

Biz Xiaomi olarak güveninize değer veriyoruz ve bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu konuda size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Açıklamanıza göre, farklı satış stratejileri ve bölge şartları ve politikaları nedeniyle şu anda global sürümdeki Poco F5'in Mi çevirici yerine Google çeviriciyi kullandığını size bildirmek isteriz. Harici bir Mi çevirici kurmak isterseniz, durumu kaydedip ilgili yetkililerimize ileteceğiz. Ayrıca talebinizi Hizmetler ve geri bildirim ( Ayarlar >> Hizmetler ve geri bildirim ) aracılığıyla iletmenizi ve gelecekteki güncellemeyi beklemenizi rica ediyorum. Gelecekte eklenip eklenmeyeceği konusunda lütfen fiili duruma bakın.

Yukarıdaki bilgilerin size yardımcı olacağını umuyoruz. Saygılarımla.

Xiaomi Küresel E-posta Hizmeti

Xiaomi'nin çeşitli yazılım özelliklerinde değişiklik yapılmasını isteyen arkadaşlara duyurulur. Sizler de yazabilirsiniz. Firma kısa sürede yanıt veriyor.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Xiaomi 'den cevap gelmiş...

Ben şu isteği yazmıştım ;

Xiaomi 'nin yanıtı ;

Hello, Greetings from Xiaomi Customer Support!

We at Xiaomi value your trust and we apologize for the inconvenience. Rest assured that we'll assist you on this.

According to your description, we would like to inform you that currently Poco F5 in global version use Google dialer instead of Mi dialer due to different sales strategies and region terms and policy. If you wish to install an external Mi dialer, we will record the case and forward it to our concerned authorities. Also, I would request you to submit your demand through Services & feedback (Settings >> Services & feedback), and wait for the future update. As for whether it will be added in the future, please refer to the actual situation.

We hope the above information helps you. Best Regards.

Xiaomi Global Email Service

Merhaba, Xiaomi Müşteri Desteği'nden selamlar!

Biz Xiaomi olarak güveninize değer veriyoruz ve bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu konuda size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Açıklamanıza göre, farklı satış stratejileri ve bölge şartları ve politikaları nedeniyle şu anda global sürümdeki Poco F5'in Mi çevirici yerine Google çeviriciyi kullandığını size bildirmek isteriz. Harici bir Mi çevirici kurmak isterseniz, durumu kaydedip ilgili yetkililerimize ileteceğiz. Ayrıca talebinizi Hizmetler ve geri bildirim ( Ayarlar >> Hizmetler ve geri bildirim ) aracılığıyla iletmenizi ve gelecekteki güncellemeyi beklemenizi rica ediyorum. Gelecekte eklenip eklenmeyeceği konusunda lütfen fiili duruma bakın.

Yukarıdaki bilgilerin size yardımcı olacağını umuyoruz. Saygılarımla.

Xiaomi Küresel E-posta Hizmeti

Xiaomi'nin çeşitli yazılım özelliklerinde değişiklik yapılmasını isteyen arkadaşlara duyurulur. Sizler de yazabilirsiniz. Firma kısa sürede yanıt veriyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt