MIUI 14 Google Dialer, Rehber ve Mesajlar Uygulamalarının Zorla Dayatılması Sorunu

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Ama işte hocam onu bile ayarlamış Xiaomi.Mi dialer için sistem altyapısı gerekli maalesef.
Mesela benim telefonum brick oldu bugün servise göndereceğim inşallah.Onlarda global atar.Maalesef Google dialer ile idare edecegiz
Brick mi oldu? Daha yeni aldınız ne ara brick ettiniz hocam 😂

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Ama işte hocam onu bile ayarlamış Xiaomi.Mi dialer için sistem altyapısı gerekli maalesef.
Mesela benim telefonum brick oldu bugün servise göndereceğim inşallah.Onlarda global atar.Maalesef Google dialer ile idare edecegiz
Hocam Türk kullanıcılar burada kendi aramızda yakınıyoruz ama geri bildirim kanallarından istek bildirmiyoruz maalesef...

Türk kullanıcıların burada cihaz eleştirmeleri garip bir hal alıyor. Oysa istek ve eleştirileri geri bildirim kanalından firmaya yapmalıyız. Cihazda mevcut işlevleri de buradan paylaşmalıyız.

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Bence bildirmememizin sebebi cevap vermeyeceklerini bilmemiz...
Hocam official geri bildirim kanalları tek taraflıdır. Yani anlamı, bütün istekler bir havuz olarak firmada toplanır. Firma o havuza en çok hangi konuda istek geldiyse, o konuda çalışma yapar.

Mesela; Microsoft, Apple vb firmalar yıllardan beri, havuzuna gelen istekler doğrultusunda, cihaz ve yazılım geliştirmektedir.

A 'dan Z 'ye marka olmuş bütün firmalar, havuzda toplanan istek eğilimlerine göre cihaz ve yazılım gelişimi çalışması yapar.

Hülasası; firmaya iletirsek bir anlamı var.

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Maalesef gercek oldu
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
🤣🤣
RN 10S en kolay Endonezya rom atılan telefon, bu cihazı brick etmeyi başarmak çok zor iş, forumda konusu en dolu cihaz, bizde iki adet var hemen Endonezya'ya geçirdim.

Üst Alt