Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    147

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
3 yıldır fouad whatsapp kullanıyorum hiçbir zaman mesajlarımı geri getiremedim. Her aklıma geldiğinde farklı bir yöntem deniyorum ama işe yaramıyor :(
Valla hocam ben hiç sorun yaşamadım, başıma geldi mi hatırlamıyorum ama yine de duruma göre bir video çekerim orjinalden wp+ bir video çeker atarım belki işine yarayan olur ancak konu başında video mevcut arasında fark yok yine aynı işlem oluyor
Anti ban diye olay yok dostlar.Uzun süre gwhatsapp, aero wp ,wp+ vs kullandım.
Whatsapptan ban yemiş sayılı kişilerdenimdir.E posta ile yazdım durumu biraz manipüle ettim 3-4 gün sonra açtılar hesabı yoksa sırf whatsapp için hat değiştirmek zorunda kalacaktım.
Var hocam bir ara ben 24 saatliğine ban yedim sonrasında kendiliğinden açıldı. Wp kendi açığını fixleyince bir anda kapandı sonradan çözdüler sorunu.
Nasıl yani şuan modlu wp silip orjinal kursak ban mı yeriz
O eskiden di sadece uygulamayı güncel tutmanız yeterli. Yakın zamanda yeni güncelleme gelecek merak etmeyin.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Valla hocam ben hiç sorun yaşamadım, başıma geldi mi hatırlamıyorum ama yine de duruma göre bir video çekerim orjinalden wp+ bir video çeker atarım belki işine yarayan olur ancak konu başında video mevcut arasında fark yok yine aynı işlem oluyor

Var hocam bir ara ben 24 saatliğine ban yedim sonrasında kendiliğinden açıldı. Wp kendi açığını fixleyince bir anda kapandı sonradan çözdüler sorunu.

O eskiden di sadece uygulamayı güncel tutmanız yeterli. Yakın zamanda yeni güncelleme gelecek merak etmeyin.
Aerodayim hala ama fouad yenisi gelince kurabilirim belki

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
Hemen anlaşılacak diye bir şey yok ama banlanırsanız şaşırmayın.
WhatsApp bir ara operasyon yaptı öyle kaldı. Milleti korkutmayın. 7 senedir WhatsApp plus kullanıyorum 2 kez 24 saat ban yedim o kadar.

Ayrıca her şeyden bağımsız şöyle bir düşüncem var:
Orijinal WhatsApp kullanacağıma hiç kullanmam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aerodayim hala ama fouad yenisi gelince kurabilirim belki
Dostum sana önerim FMWhatsappa geç.
Tr olarak bir iki yer eksik ama orijinalini kullanırsın. O emek hırsızı Hazar denilen adama beş kuruş kazandırmayın.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
WhatsApp bir ara operasyon yaptı öyle kaldı. Milleti korkutmayın. 7 senedir WhatsApp plus kullanıyorum 2 kez 24 saat ban yedim o kadar.

Dilim yandı benim uyarmak görevimiz.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
Hemen anlaşılacak diye bir şey yok ama banlanırsanız şaşırmayın.
Yemezsin merak etme o sorunu çözdüler.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dostum sana önerim FMWhatsappa geç.
Tr olarak bir iki yer eksik ama orijinalini kullanırsın. O emek hırsızı Hazar denilen adama beş kuruş kazandırmayın.
Bunların ne üzerinden nasıl bir kazanç elde ettiklerini merak ediyorum

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
4 farklı wp var, hangisini yüklemek gerekiyor fark ediyor mu

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
4 farklı wp var, hangisini yüklemek gerekiyor fark ediyor mu
Com.whatsapp olan orjinalin yerine geçiyor diğerleri ise orjinal veya başka sürümü silmeden başka bir hesap açmanız için alternatif

alicankocak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliCan KOÇAK
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Kalite Sorumlusu
Konular
12
  • WhatsApp’ı açın.
  • Diğer seçenekler > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği'ni alınız.
  • Orjinal sürümü silin ve modlu olan com.whatsapp uygulamıyı kurun. Uygulamayı açmayın.!
  • Telefonunuzda Ayarlar’ı açın, ardından Uygulamalar > WhatsApp > İzinler’e dokunun.
  • Buradan dosyalar,sms,kişiler gibi izinleri veriniz ve kurulum ekranından onayla devam et diyerek kurulumu tamamlayınız.
  • Sohbet yedeğinizi otomatik olarak görecektir.

Orjinal gibi el ile yedek alıyorsunuz ve uygulama üzerinde ne şekilde kullanım yapıyorsanız tam şekilde yedek alıyorsunuz. Örneğin format sonrası whatsapp kurdunuz ve gereken izinleri verdiniz. Yapmanız gereken tek şey uygulama açılışında RESTORE yazısına tıklamak herşey geri geliyor ve numara dahi girmiyorsunuz.

YOWhatsapp'ın hesapları birden şikayet üzerine kapandı ve paylaşım yapmayı bıraktı. FM nin bu konuyu güncellemeye devam edeceğini kendisi twitter hesabından duyurdu. Farketdiniz mi güncelleme paylaşırkende YO olarak da paylaşımını devam ettiriyor.

ben izinlere gittim zaten otomatik seçili idi kurmaya kalkınca restore ye basıncda sdcard içinde whatsapp arıyor. mi9t de sdcard yok. yedekten yükleye basıyorum yedek bulunamadı diyor. yani kursam sıfırdan kurcak diye devam da edemedim. sonraki aşamada yedekler geri yüklensin çıkcak mı ne olcak belirsiz çünkü

Üst Alt