Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Hangi WhatsApp Sürümünü Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    144

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Ciddi misin? Bu whatsapp daha mı stabil

Çoğu böyle Whatsapp sürümleri tek bir kişinin kodladığı uygulamayı alıp 1,2 isim ve yer değiştirip piyasaya kendileri yapıyormuş gibi sürüyor.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Çoğu böyle Whatsapp sürümleri tek bir kişinin kodladığı uygulamayı alıp 1,2 isim ve yer değiştirip piyasaya kendileri yapıyormuş gibi sürüyor.
Bu işin en güvenilir olanı hangisi o zaman bu konudaki mi

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
Ciddi misin? Bu whatsapp daha mı stabil
Evet bu da önceden yowhatsapptı ama yapımcı kendi isteğiyle fmwhatsappa verdi. Sebebi telif uyarısı olabilir. Şu anda piyasa iki tane Whatsapp yapımcı var birisi fmwhatsapp diğeri soulamod. Soulamod biraz ağır işliyor.

Öyle aero falan inanmayın yani aksine ona güven olmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aero modun telegram grubuna yowhatsapp veya fmwhatsapp yazarsanız anında ban yiyorsunuz inanmayan denesin.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Hatanın nasıl düzeltileceğini detaylı bir şekilde paylaşmayı umuyoruz. Çok teşekkür ederim.
  • WhatsApp’ı açın.
  • Diğer seçenekler > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği'ni alınız.
  • Orjinal sürümü silin ve modlu olan com.whatsapp uygulamıyı kurun. Uygulamayı açmayın.!
  • Telefonunuzda Ayarlar’ı açın, ardından Uygulamalar > WhatsApp > İzinler’e dokunun.
  • Buradan dosyalar,sms,kişiler gibi izinleri veriniz ve kurulum ekranından onayla devam et diyerek kurulumu tamamlayınız.
  • Sohbet yedeğinizi otomatik olarak görecektir.
orjinalindeki gibi yedekleri alsa hiç orjinal kullanmam ama yedekler çok önemli .
Orjinal gibi el ile yedek alıyorsunuz ve uygulama üzerinde ne şekilde kullanım yapıyorsanız tam şekilde yedek alıyorsunuz. Örneğin format sonrası whatsapp kurdunuz ve gereken izinleri verdiniz. Yapmanız gereken tek şey uygulama açılışında RESTORE yazısına tıklamak herşey geri geliyor ve numara dahi girmiyorsunuz.

Whatsapp eoroyu yapan arkadaş bu sürümün üzerine kendi adını yazıp paylaşıyor zaten yoksa bir halt bildiği ve yaptığı yok. Bilginize.
Evet bu da önceden yowhatsapptı ama yapımcı kendi isteğiyle fmwhatsappa verdi. Sebebi telif uyarısı olabilir. Şu anda piyasa iki tane Whatsapp yapımcı var birisi fmwhatsapp diğeri soulamod. Soulamod biraz ağır işliyor.

Öyle aero falan inanmayın yani aksine ona güven olmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aero modun telegram grubuna yowhatsapp veya fmwhatsapp yazarsanız anında ban yiyorsunuz inanmayan denesin.
YOWhatsapp'ın hesapları birden şikayet üzerine kapandı ve paylaşım yapmayı bıraktı. FM nin bu konuyu güncellemeye devam edeceğini kendisi twitter hesabından duyurdu. Farketdiniz mi güncelleme paylaşırkende YO olarak da paylaşımını devam ettiriyor.

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Whatsapp uygulamasında sohbet yedeği ile ilgili sorun yaşayanlar için konu güncellendi !!

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Aerowp yedeğini buraya aktarabilir miyiz

Son düzenleme:

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31
3 yıldır fouad whatsapp kullanıyorum hiçbir zaman mesajlarımı geri getiremedim. Her aklıma geldiğinde farklı bir yöntem deniyorum ama işe yaramıyor :(

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Anti ban diye olay yok dostlar.Uzun süre gwhatsapp, aero wp ,wp+ vs kullandım.
Whatsapptan ban yemiş sayılı kişilerdenimdir.E posta ile yazdım durumu biraz manipüle ettim 3-4 gün sonra açtılar hesabı yoksa sırf whatsapp için hat değiştirmek zorunda kalacaktım.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Anti ban diye olay yok dostlar.Uzun süre gwhatsapp, aero wp ,wp+ vs kullandım.
Whatsapptan ban yemiş sayılı kişilerdenimdir.E posta ile yazdım durumu biraz manipüle ettim 3-4 gün sonra açtılar hesabı yoksa sırf whatsapp için hat değiştirmek zorunda kalacaktım.
Nasıl yani şuan modlu wp silip orjinal kursak ban mı yeriz

Üst Alt