Yardım 13t pro imei hakkında

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Hocam zaten baktım oda dirençle açılıyor sanırım. 13t pro almayı düşünüyorum sadece doğru düzgün derdimi anlatabileceğim ve bu işi yapabilecek bir yer bulmaya çalışıyorum.
Direnç kaydı ile kayıt olmayan cihaz kalmadı artık hocam. Alacaksanız K60U yerine 13T Pro çok daha mantıklı zaten.

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
K60U alınmaz. Kamerası, 13T Pro ile farklı. Bu yüzden 13T Pro'nun global romunu kuramazsınız, yani kurulur da kameralar kullanılmaz. XiaomiEU romu var sadece, onu da aylık 12 dolar vererek elde ediyorsunuz ve sorunlu, stok rom gibi düzgün değil. K60U alan kişi BL kilidini açmak için hem yüksek ücret ödeyecek, hem cihazı Türkçe olmayacak hem de Google servislerini kurmak için cebelleşecek. Cihaz için TWRP de olmadığı için root yapılsa da rahat kullanım olmaz.
Aylık 12 dolar değil, sadece bir kez vererek rom indirme linkini alabilirsiniz. Tabi birkaç kişi paylaşarak maliyeti düşürebilirsiniz. Biz iki kişi almıştık mesela.Ayrıca ben aldığım romu iki farklı cihaza kullandım.Yani cihaz başı 2.5 dolara geldi. BL kilidini açmak ücretsiz, Patreon romu kurdum sorunsuz çalışıyor. Google servisleride dahil.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Aylık 12 dolar değil, sadece bir kez vererek rom indirme linkini alabilirsiniz. Tabi birkaç kişi paylaşarak maliyeti düşürebilirsiniz. Biz iki kişi almıştık mesela.Ayrıca ben aldığım romu iki farklı cihaza kullandım.Yani cihaz başı 2.5 dolara geldi. BL kilidini açmak ücretsiz, Patreon romu kurdum sorunsuz çalışıyor. Google servisleride dahil.
Güncellemeler için tekrar diğer aylar ödeme yapmak gerekiyor hocam. Aryıca, stok rom kadar da iyi değil maalesef. Ben 13T için çok aradım ama beraber alacak, almak isteyecek kimseyi bulamadım. En son satın alan bir hocamıza düşük bir miktar ücret verip kurdum, açıkçası memnun da kalmadım romdan.

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
49
Güncellemeler için tekrar diğer aylar ödeme yapmak gerekiyor hocam. Aryıca, stok rom kadar da iyi değil maalesef. Ben 13T için çok aradım ama beraber alacak, almak isteyecek kimseyi bulamadım. En son satın alan bir hocamıza düşük bir miktar ücret verip kurdum, açıkçası memnun da kalmadım romdan.
Şuan kullanıyorum hareketli duvar kagıdı dışında hiçbir bug yok fotoğraf kalitesini kıyaslamadım ama bir fotografcı olarak beni mutlu ediyor umarım Server kayıt çıkar ve cihazı açtırmadan imei hallolur Patreon aylık zorunlu değil basamak romlarda ortak uyelik ile hallolacak bir durum diğer yandan 13tpro aldın kronik lens problemi ile karsılasırsan garantili ise ne ala..

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
Ben şu ana kadar romla ilgili sıkıntı yaşamadım. Açıkçası güncelleme olayını da çok önemli görmüyorum. Dedikleriniz eksi gözükebilir ancak Mi13t pro ile K60 U arasındaki fiyat farkı cidden fazla. Ben aldığım zaman K60U 8-9000TL civarına gelmişti, şimdi ne kadardır bilmiyorum.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Şuan kullanıyorum hareketli duvar kagıdı dışında hiçbir bug yok fotoğraf kalitesini kıyaslamadım ama bir fotografcı olarak beni mutlu ediyor umarım Server kayıt çıkar ve cihazı açtırmadan imei hallolur Patreon aylık zorunlu değil basamak romlarda ortak uyelik ile hallolacak bir durum diğer yandan 13tpro aldın kronik lens problemi ile karsılasırsan garantili ise ne ala..
13T için kullanıyorum EU romu, kesinlikle global romdan çok daha hantal hocam. Global HyperOS'un fastboot sürümü gelince geçeceğim ona, o da gelmedi gitti bir türlü. Birkaç grupta sordum uzunca süre, toplu alacak kimseyi bulamadım; romu kurduktan sonra da fikrim değişti zaten.

Ben şu ana kadar romla ilgili sıkıntı yaşamadım. Açıkçası güncelleme olayını da çok önemli görmüyorum. Dedikleriniz eksi gözükebilir ancak Mi13t pro ile K60 U arasındaki fiyat farkı cidden fazla. Ben aldığım zaman K60U 8-9000TL civarına gelmişti, şimdi ne kadardır bilmiyorum.
Hem performansta düşük kalıyor, hem de birkaç bug olunca açıkçası stok roma daha sıcak bakar oldum ben bu cihaz için. Siz çok aşırı uyguna almışsınız. Bu cihazlar için custom rom geliştirmesi olsa keşke adam akıllı, o zaman K60U düşünülürdü ciddi şekilde.

ehmed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ehmed
Cihazım
Mi5
Konular
2
Cevaplar için teşekkürler. Elimde redmi note 7 trden alınma telefon var onun imei 13t proya yazılabilir mi acaba?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Cevaplar için teşekkürler. Elimde redmi note 7 trden alınma telefon var onun imei 13t proya yazılabilir mi acaba?
İstediğiniz cihazın IMEI'si olur. Bu konuda hiçbir cihazda sınır yok.

ercan19866

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi9t pro
Konular
1
Peki dirençli 13t pro twrp olmadığı için kendi menüsünden factory reset yapmak zorunda kalırsak imeiler gidermi?

B T B

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir Talay
Cihazım
Xiaomi 12T
Konular
10
Merhaba değerli arkadaşlar. Yurt dışı 13t pro satın almayı düşünüyorum.
Elimde redmi note 7 Türkiyeden aldığım telefonum var imei'ni 13t proya çakabiliyorlar mı? Telefona direnç falan yapmadan.
İkinci sorum ise.
Dirençle imei olayından sonra hyperos gibi güncellemeler alabilir miyim telefon su alır mı? Diyarbakır/Mardin/Batman civarı yapabilen ulaşırsa sevinirim.
13T Pro da yazılımsal imei olamaz cihazda RSA kilidi var bu yüzden Direnç ile olmak zorunda. Bootloader kilidi açılacağı için marka sana HyperOS güncellemesi göndermez fastboot atman gerekir korkma fastboot atarken cihazı sıfırlamadanda güncelleyebilirsin. Cihaz direnç imei olacağı için sökülecek bu yüzdende evet cihazın suya ve toza olan karşı dayanıklılığı yok olacak.

Üst Alt