Yardım 13t pro imei hakkında

ehmed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ehmed
Cihazım
Mi5
Konular
2
Merhaba değerli arkadaşlar. Yurt dışı 13t pro satın almayı düşünüyorum.
Elimde redmi note 7 Türkiyeden aldığım telefonum var imei'ni 13t proya çakabiliyorlar mı? Telefona direnç falan yapmadan.
İkinci sorum ise.
Dirençle imei olayından sonra hyperos gibi güncellemeler alabilir miyim telefon su alır mı? Diyarbakır/Mardin/Batman civarı yapabilen ulaşırsa sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
dirençsiz olmaz. istediğiniz imei atılır

deathhand

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 6
Meslek
ithalat
Konular
0
Merhaba değerli arkadaşlar. Yurt dışı 13t pro satın almayı düşünüyorum.
Elimde redmi note 7 Türkiyeden aldığım telefonum var imei'ni 13t proya çakabiliyorlar mı? Telefona direnç falan yapmadan.
İkinci sorum ise.
Dirençle imei olayından sonra hyperos gibi güncellemeler alabilir miyim telefon su alır mı? Diyarbakır/Mardin/Batman civarı yapabilen ulaşırsa sevinirim.
Çin'den gelen varsa K60 Ultra alın derim. Fiyat farkı çok fazla çünkü.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
qualcomm işlemcilerde uygulanan donanımsal koruma artık MTK işlemcilerde de kullanılıyor. Kapanması neredeyse imkansız denilen mtk bypass ve unlock açığı bile kapandı. 12 pro 5g de bootloader kilidini açamıyorsun..

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Çin'den gelen varsa K60 Ultra alın derim. Fiyat farkı çok fazla çünkü.
K60U alınmaz. Kamerası, 13T Pro ile farklı. Bu yüzden 13T Pro'nun global romunu kuramazsınız, yani kurulur da kameralar kullanılmaz. XiaomiEU romu var sadece, onu da aylık 12 dolar vererek elde ediyorsunuz ve sorunlu, stok rom gibi düzgün değil. K60U alan kişi BL kilidini açmak için hem yüksek ücret ödeyecek, hem cihazı Türkçe olmayacak hem de Google servislerini kurmak için cebelleşecek. Cihaz için TWRP de olmadığı için root yapılsa da rahat kullanım olmaz.

Freesby

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
10
Peki niye böyle bir dertleri var

ehmed

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ehmed
Cihazım
Mi5
Konular
2
K60U alınmaz. Kamerası, 13T Pro ile farklı. Bu yüzden 13T Pro'nun global romunu kuramazsınız, yani kurulur da kameralar kullanılmaz. XiaomiEU romu var sadece, onu da aylık 12 dolar vererek elde ediyorsunuz ve sorunlu, stok rom gibi düzgün değil. K60U alan kişi BL kilidini açmak için hem yüksek ücret ödeyecek, hem cihazı Türkçe olmayacak hem de Google servislerini kurmak için cebelleşecek. Cihaz için TWRP de olmadığı için root yapılsa da rahat kullanım olmaz.
Hocam zaten baktım oda dirençle açılıyor sanırım. 13t pro almayı düşünüyorum sadece doğru düzgün derdimi anlatabileceğim ve bu işi yapabilecek bir yer bulmaya çalışıyorum.

Üst Alt