zotero kullanıcısının son içeriği

1. Z

Rom MIUI 9 7.12.1 Global Beta ROM Güncellemesi

Arkadaşlar ekranı döndürünce bildirim çubuğunda siyah bi gölge oluyor. daha önceki developer sürümlerinde de vardı bu sorun. çözümünü biliyor musunuz? Arkadaşlar ekranı döndürünce bildirim çubuğunda siyah bi gölge oluyor. daha önceki developer sürümlerinde de vardı bu sorun. çözümünü biliyor...
  2. Z

İnceleme Miui 8 Resmi ve Orijinal Türkçe Dil Dosyası Hata Eksiklik ve Düzeltmeler

Ben Türkçe takıntılı adamım. Hata buldukça yazarım buraya. Umarım düzeltirsiniz. Mi5 miui8 7.4.27 "her şey" olacak.
  3. Z

Çözüldü Mi5 Guncelleme Sorunu

Bu dediğiniz fastboot' u ya da EDL'yi anlamadım ama sanırım şu linkte bahsedilenleri yapabilirim :) Teşekkürler Kolay gelsin http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-flash-tool-ile-fastboot-rom-kurulumu.3267/
  4. Z

cahilliğin kusuruna bakmayın 2 sorum var. :) 1-fastboot nedir? 2-fastboot ile rom kurulumu nası yapılır? forumda biraz dolandım ama yanlış bir şey de yapmak istemiyorum. tecrübeli arkadaşlar beni yönlendirirse sevinirim.
  5. Z

Bende de aynı sorun var, çözümünü arıyorum forumda. hepsiburada'dan alınan telefonlara güncelleme gelmiyor nedense. Sebebini ve çözümünü bilen arkadaşlardan ricam; bizi bu konuda aydınlatmaları. Maduruz güncelleme konusunda.
Üst Alt