Rom MIUI 9 7.12.1 Global Beta ROM Güncellemesi

zotero

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Arkadaşlar ekranı döndürünce bildirim çubuğunda siyah bi gölge oluyor. daha önceki developer sürümlerinde de vardı bu sorun. çözümünü biliyor musunuz?
[doublepost=1512398352,1512398324][/doublepost]Arkadaşlar ekranı döndürünce bildirim çubuğunda siyah bi gölge oluyor. daha önceki developer sürümlerinde de vardı bu sorun. çözümünü biliyor musunuz?

Tekin3438

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
6.01
Cihazım
Leeco lemax
Konular
0
Lemax 2 uyarmi

Le X821 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Ve beklenen oldu bu guncelleme de digerleri gibi geri cekildi. Bravo Xiaomi!!!

Oreo hazırlıklıkları hocam bu :) Bu kadar üst üste sorun yaşayınca, Oreo çıkışını hızlandırırlar diye düşünüyorum artık. Bence de yükleyen birçok arkadaşın sorun yaşaması sebebi ile geri çekilmesi iyi oldu; fakat sorun şu ki, zaten yükleyen yükledi.

Ayrıca bir eski bir Xiaomi kullanıcısı olduğunu için; neden Global'desiniz diye sormak istiyorum :) Malum Xiaomi'nin yazılım politikası belli, bence en güzeli Epic, Xiaomi.Eu, Miui Pro, Mi-Globe gibi romları kullanmak.

kimkiduk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yok
Cihazım
hakan
Konular
0
Redmi 4X cihazımın bu güncellemeden sonra batarya performansı düştü. Telefonun hızlanması vs gibi bişey yok. Hızı kullanımı aynı fakat batarya performansı ciddi düştü.

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9
Oreo hazırlıklıkları hocam bu :) Bu kadar üst üste sorun yaşayınca, Oreo çıkışını hızlandırırlar diye düşünüyorum artık. Bence de yükleyen birçok arkadaşın sorun yaşaması sebebi ile geri çekilmesi iyi oldu; fakat sorun şu ki, zaten yükleyen yükledi.

Ayrıca bir eski bir Xiaomi kullanıcısı olduğunu için; neden Global'desiniz diye sormak istiyorum :) Malum Xiaomi'nin yazılım politikası belli, bence en güzeli Epic, Xiaomi.Eu, Miui Pro, Mi-Globe gibi romları kullanmak.
Hocam root, recovery, unlock işleriyle uğraşmak istemiyorum, bilgisayarım da yok bu aralar :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam root, recovery, unlock işleriyle uğraşmak istemiyorum, bilgisayarım da yok bu aralar :)

Hocam Xiaomi cihaz kullanıyorsanız, kıyısından köşesinden bulaşmak durumunda kalabiliyorsunuz ister istemez. Bu sebeple belirttim bende.

utkucaneroglu98

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku Can
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
Güncellemeyi yaptim. Ana ekran açılmadi. Dediğiniz gibi dili ingilizce yapıp sistem başlatıcı verileri temizledim ve ne göreyim tüm klasör ve duzenim dagilmis yeniden klasorledim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasinnn3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Samsungnote3
Konular
0
Merhaba arkadaslar bir konuda bilgi almak istiyorum. Mi6 cihaz kullaniyorum 7.12.1 guncellemesiyle. Global beta romda sorun var yaklasik 1 aydir ne yapip ettim volte yi aktiflestiremiyorum telefonda. *#*#86583#*#* tusluyorum aktiflestirildi yaziyor fakat ekrana volte yazidi cikmiyor. Musteri hizmetlerini aradim sonuc yok. Son olarak btk ya sikayette bukundum. Cozum onerisi olan var mi? Global stabilde sim kartlar bolumunde volte aktiflestir diye secmeli kutucuk cikiyordu betada yok artik 1 aydir aktiflestiremiyorum.
Saygilar.

Hocam şuraya bir göz atın belki bir işinize yarar. Bir de ben bölgeyi değiştirmiştim, her ülkede olmuyor ancak bazı ülkelerde volte etkinleştirme tuşu kendiliğinden çıkıyordu

muratmusluoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
murat_musl
Cihazım
mı6
Konular
2
Hocam şuraya bir göz atın belki bir işinize yarar. Bir de ben bölgeyi değiştirmiştim, her ülkede olmuyor ancak bazı ülkelerde volte etkinleştirme tuşu kendiliğinden çıkıyordu

Benim telefona geldi volte yukarıda yazılanları yapınca global beta mı 6

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

juventus18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
Mi6 seramik
Meslek
isletme lisans
Konular
9

Hocam tesekkur ederim, daha once bu kodu girdigimde enable yazmasi gerekecek denmisti. Bu kodu girip ekranda disable yazisini gordukten sonra mobil hat ve sebeke menusune girip volte aktiflestir secenegi cikiyor sorun giderildi mi6 icin. Saygilar

Üst Alt