zngdev67 kullanıcısının son içeriği

1. Z

Yardım Redmi note 12 pro 5g geç açılma sorunu

Elimde çin versiyon global stock a13 yüklenmiş dirençsiz imei atılmış rn12pro 5g var. Kilit açmadan öncede fake rom kullanırkende aynıydı sizde farkettiniz mi bu telefon çok geç açılıyor.
  2. Z

Yardım Kararlı mı beta mı

Arkadaşlar görselde ki romu yükledim imei attırdım. Malum güncelleme yapamayacağım artık. Bu görselde ki rom beta mı kararlı mı
  3. Z

Rom Redmi Note 12 Pro / Pro+ 5G ( ruby ) Global MIUI V14.0.8.0.SMOMIXM Android 12 Güncelleme Bağlantıları

Bendeki beta mı şimdi ya. Bunu yükledikten sonra imei attırdık şimdi güncelleme yada başka romda yükleyemiyorum
  4. Z

Rom Redmi Note 12 Pro / Pro+ 5G ( ruby ) Global MIUI V14.0.8.0.SMOMIXM Android 12 Güncelleme Bağlantıları

Bu telefonun son yazılımı hangisi acaba. Android 13 var şuan bende orjinal global fake olan değil. Şimdi bu konuya bakıyorum yeni çıkmasına rağmen android 12. Bişey anlamadım
  5. Z

Yardım Redmi Note 12 Pro 5G Maceram

5 arkadaş bir araya gelip 6500 e 2 hafta önce ilgili cihazı aldık. Ben dirençli alma taraftarıydım. Arkadaşlardan biri direnç nfc yi bozuyormuş deyince dirençliden vazgeçtik kendimiz imei attırırız diye 6500 e 8/256 telefon 200 tl ye de orjinal 67w şarj cihazı ve priz dönüştürücüsü aldık...
  6. Z

Yardım Rn7 Sürüm Düşürme Hk. Uzmanlık sorusu

Redmi note 7 kullanıcısıyım. Bootloader kilidi kapalı global 12.5.3 sürümü ile yola devam edilemeyeceğini anlamış biri olarak telefonumda sürüm düşürmek istiyorum. Telefondaki kasma sorunları hard reset atsam bile çözülmüyor. Kullanım amacı sadece telefon görüşmeleri ile sosyal medyada vakit...
  7. Z

Soru Miui 12.5.1 den Miui 12.0.1 ye dönüş

12.5.3 ten 12.0.1 e dönülmüyor. Bu son sürüm çok sıkıntılı be aga. Kilit işleri ile uğraşmak istemiyorum. Keşke sürüm düşürmenin b yöntemi olsa
  8. Z

Yardım Mi mesaj uyarısını kapatamama sorunsalı

Aşağıda bulunan görseldeki uyarıyı kapatmanın bir yolu yokmudur. Bıktırdı artık.
  9. Z

Mod Google Fotoğraflar Sınırsız Yedekleme Modülü

Aradığımız konu bu ama rotsuz cihazlar için modlu apk tarzında bişey olsaydı keşke
  10. Z

Yardım Mi Mesaj Uyarısını Kapatma

Bende bi çözüm arıyorum bu mesele çok can sıkıyor
  11. Z

Soru Redmi note 7 için en iyi stock global rom hangisi?

Yorumunuz için teşekkür ederim. Fakat ben bootloader kilidi kapalı bir şekilde kullanmayı düşünüyorum. Düzgün bi orjinal sürüm varsa ona geçip güncellemeleri kapatmak istiyorum. Son sürüm sıkıntılı gibi geldi bana. Planlı yavaşlatma var sanki
  12. Z

Soru Redmi note 7 için en iyi stock global rom hangisi?

Malumlarınız olduğu üzere yakın zamanda Redmi Note 7 için 12.5.3 sürümü yayınlandı. Sanırım bu telefon için son güncelleme olacak. Fakat güncelleme sonrası hard reset yapılsa bile çözülmeyen kasma donma olayları var. Ben dahil 3 kişide bu şekilde. Custom rom kullanmak istemeyen biri olarak...
  13. Z

Rom Redmi Note 7 By Greeshan Rom Miui 12 Stabil Romlar

https://greeshan.ru/rom/xiaomi-redminote/rn7/miui-12-5-stable-mi-lavender/ yukardaki linkten 12.5.3 yüklüyorum bakalım nasılmış
  14. Z

Malesef aynı yöntem işlemiyor. Ekrandaki uyarıyı veriyor. Bl kilidi açmaktan başka çare kalmadı sanırım.
  15. Z

12.5.3 ü denedim. telefonu kırıp parçalamadan 12.0.1 e geri dönüyorum. inşallah aynı yöntemle dönebilirim
Üst Alt