zigibanda kullanıcısının son içeriği

1. Z

Soru Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

Abilerim kardeşlerim hayırlı cumalar cümleten bir sorunum var yardımcı olur musunuz telefon sessiz modda degil zil sesi seviyesini ne kadar acsamda resimde görüldüğü gibi kapalı olarak görünüyor ve ses açılmıyor ayarları falan kurcaladim bir şey bulamadım var mıdır çözümü yardımcı olursanız...
  2. Z

Daha yeni aldım telefonu hocam 1 hafta falan oluyor henüz açık olan bisey yok yani pekte anlamam açıkçası o işlerden teşekkür ederim yinede güzel yorumunuz için :) MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Z

Teşekkür ederim hocam konu içinde net olarak aradığım cevapları bulamasam da gelecek olan yeni yorumlara göre hareket edeceğim miui 9 guncellemesi konusunda ayrıca sizin fikrinizi de almak isterim hocam gecersem miui 9a artı ve eksi olarak nelerle karşılaşırım her hangi hata veya hatalar mevcut...
  4. Z

İpucu MIUI 9 Güncelleme Tarihleri

Acele etme gelir illaki ha bugün ha yarın MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Z

Kontrol ettin mi bana geldi güncelleme MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Z

Miui 9 guncellemesi alan, güncellemeyi yapan arkadaşlar varsa biraz bahsedebilir mi ne gibi değişiklikler var ve hata sorun sıkıntı var mı güncellemeden sonra MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Z

Mi max 2 cihazıma miui 9 guncellemesi geldi mi max 2 için miui 9 a geçen varsa yardımcı olabilir mi sıkıntı sorun var mı gecmemi tavsiye eder misiniz MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Z

Sevinebilirsiniz sıkıntı yok [emoji4] MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Z

Henüz bana da gelmedi bekliyoruz bakalım er yada geç gelecektir illaki MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Z

Hocam 74 yap sen şunu :)
Üst Alt