Zea kullanıcısının son içeriği

1. Z

Yardım Note 10 ve İnstagram Story Problemi

Merhaba arkadaşlar.Bende mi9t vardı ve güncel sürümü kullanıyordum.İnstagramda 1.hikaye eklemesinden sonra başka hikaye ekleyemiyordum ünlem çıkıyordu.Bununda çaresini buldum.Android 9 yükleyince halloldu diğer hiçbir sürümde olay çözülmedi. Merak ettiğim note 10 larda güncel sürümde de bu...
  2. Z

Yardım Instagram Story sorunu

Çözümü buldum android 9 yükledim telefonuma ve artık story atabiliyorum.Böyle saçma bir muhabbet işte ..
  3. Z

Yardım Instagram Story sorunu

Aynı durum bende var kafayı yemek üzereyim kaçtane rom attım imei değiştirdik yok arkadaş böyle saçma salak birşey olamaz...9 deniyeceğim bugün bakalım değişiklik olacakmı
  4. Z

Yardım Mİ 9T Power Tuşu Ve Açılmama Sorunu

dostum yanlız telefon açıkken power tuşuna bastığım zaman kapanıyor kapandıktan sonrada açabiliyorum onda sıkıntı yok.Mevzu batarya 0 a geldikten sonra kapanıyor ve şarj cihazını taktığımda yarım saat dursada power tuşuna basıp açamıyorum.Yani o telefon 0 gelip pkapanıyorsa illaki ses kısma...
  5. Z

Ben sadece basit birşey sordum ama cevabını alamadım.Mevzu telefonun kapandıktan sonra şarja takılıp 20 dk beklensede normal power tuşuna basıp açamıyorsun.İllaki ses kısmaya basıp açmam gerekiyor.Bu herkeste böylemi diyorum
  6. Z

Arkadaşlar merhaba mi9t ürünümü yeni aldım herhangi bir sorun yok global sürüm lakin bataryası sıfır olup kapandığı zaman sadece power tuşuna basıp çalıştıramıyorum hiçbir türlü cevap vermiyor lakin ses kısma tuşu ve power tuşuna bastığım zaman ancak öyle açılıyor bu nasıl telefon ki bataryası...
Üst Alt