Yardım Mİ 9T Power Tuşu Ve Açılmama Sorunu

Zea

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esat
Cihazım
Mi9t
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 13.3.11
Telefon Modeli
Mi 9t
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba mi9t ürünümü yeni aldım herhangi bir sorun yok global sürüm lakin bataryası sıfır olup kapandığı zaman sadece power tuşuna basıp çalıştıramıyorum hiçbir türlü cevap vermiyor lakin ses kısma tuşu ve power tuşuna bastığım zaman ancak öyle açılıyor bu nasıl telefon ki bataryası bitip bir şekilde kapandığı zaman şarja taktığımda neden sadece power tuşuna basıp her telefondaki gibi açamıyorum. Bu sorun herkes de mi var yoksa bana özgü bir şey mi

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Arkadaşlar merhaba mi9t ürünümü yeni aldım herhangi bir sorun yok global sürüm lakin bataryası sıfır olup kapandığı zaman sadece power tuşuna basıp çalıştıramıyorum hiçbir türlü cevap vermiyor lakin ses kısma tuşu ve power tuşuna bastığım zaman ancak öyle açılıyor bu nasıl telefon ki bataryası bitip bir şekilde kapandığı zaman şarja taktığımda neden sadece power tuşuna basıp her telefondaki gibi açamıyorum. Bu sorun herkes de mi var yoksa bana özgü bir şey mi
Hocam %1 şarj olmadan açılmaz zaten sıfıra düşmus diyorsunuz

Oyla:

Zea

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esat
Cihazım
Mi9t
Konular
2
Ben sadece basit birşey sordum ama cevabını alamadım.Mevzu telefonun kapandıktan sonra şarja takılıp 20 dk beklensede normal power tuşuna basıp açamıyorsun.İllaki ses kısmaya basıp açmam gerekiyor.Bu herkeste böylemi diyorum

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ben sadece basit birşey sordum ama cevabını alamadım.Mevzu telefonun kapandıktan sonra şarja takılıp 20 dk beklensede normal power tuşuna basıp açamıyorsun.İllaki ses kısmaya basıp açmam gerekiyor.Bu herkeste böylemi diyorum

Herkeste öyle olur mu hocam? Tuş sisteminde sorun var sizin.

Oyla:

Zea

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esat
Cihazım
Mi9t
Konular
2
Herkeste öyle olur mu hocam? Tuş sisteminde sorun var sizin.
dostum yanlız telefon açıkken power tuşuna bastığım zaman kapanıyor kapandıktan sonrada açabiliyorum onda sıkıntı yok.Mevzu batarya 0 a geldikten sonra kapanıyor ve şarj cihazını taktığımda yarım saat dursada power tuşuna basıp açamıyorum.Yani o telefon 0 gelip pkapanıyorsa illaki ses kısma tuşuna basıp power tuşuna basmamla açılıyor bu nasıl sorun

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
dostum yanlız telefon açıkken power tuşuna bastığım zaman kapanıyor kapandıktan sonrada açabiliyorum onda sıkıntı yok.Mevzu batarya 0 a geldikten sonra kapanıyor ve şarj cihazını taktığımda yarım saat dursada power tuşuna basıp açamıyorum.Yani o telefon 0 gelip pkapanıyorsa illaki ses kısma tuşuna basıp power tuşuna basmamla açılıyor bu nasıl sorun

Hocam bir kere telefon asla 0'a kadar şarjı bitirilmez. Tek çözüm doğru batarya kullanımı Yes~~

İpucu - En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar]

Oyla:
Üst Alt