yusufd84 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rehber Mi Band 4 Türkçe geldi.

Şayomiye güvenmek hataymış. Bir daha asla almayacağım bu markadan herhangi bir ürün.
  2. Y

Yakında gelecek diyenler ağustostan beri yakında gelecek diyor. Alt tarafı dil desteği ekleyecekler onu da beceremiyorlar. 2-3 seneye Androide geçmeyi düşünüyordum ama basit bir güncelleme bile gelmiyorsa telefonlara 1-2 sene ancak destek geliyordur. Sonra da romlarla uğraş dur.
  3. Y

ios için de aynı şey geçerli mi? App storeda güncelleme gelmemiş, uygulama içinde de güncelleme yok. Artık musluğu açmalarını ve güncellemenin ülkemize de gelmesini bekleyeceğim. Ekleyecekleri 3-5 kelime ve dil karakter desteği ama bunu yapamıyorlar bir türlü.
  4. Y

Teşekkürler ipucu için. Şayominin sistemi ne saçmaymış ya. Milletle dalga geçiyorlar resmen. Acaba şayominin diğer ürünlerinde de böyle saçmalıklar var mı?
  5. Y

Beta yüklü cihazlara gelmiş olabilir.
  6. Y

Yardım Mi Band 4 Ekran Süresi Ayarlama

Sözde iki haftayı geçen pil ömrü var. Utanmasalar ekran sürelerini milisaniyeler ile belirleyecekler.
  7. Y

Yardım Mi Band 4 Adımsayar sorunu.

Mi band çok abartıldığı için bu kadar popüler. Verilerin hiçbiri doğru değil. Düzelmesi de mümkün değil belki şubatta gelme ihtimali olan yeni versiyonunda düzeltirler. Çoğumuz o inceleme videosu yayınlayan teknoloji sitelerine kandık. Onlar kağıttaki özelliklere göre yorum yaptığına eminim...
  8. Y

Yardım mi band 4 fazla adım sayıyor

Bunun çözümü yok, koştuğunuz zaman daha az sayıyor.
  9. Y

Yardım Mi Fit Bağlantı sorunu

Bu tür sorunlarla ilgilenecek apple gibi deneyimli müşteri hizmetleri var mı bunların. Çünkü mi band 4 ve mi fit uygulamasının son sürümü olmamış becerememişler. En azından çalışıyorlar mı bu sorunları düzeltmeye onu sorardık.
  10. Y

Soru Mi band 4 fitness için gerçek verileri gösterirmi

Kişisel deneyime göre her zaman değişecektir bu cevap. Özellikle koşuma bandında sınıfta kalıyor. Test amaçlı diğer takip cihazlarını da taktım koşu bandında 2km kadar bir hatası var. Yürürken biraz daha insaflı. Unutulmamalı ki saatin hareketine göre algılıyor. Ucuz bir ürün olduğu için fazla...
  11. Y

Mod Mi Band 4 Türkçe - Kolay Kurulum (v65) Güncel

Menünün ingilizce olması zerre umrumda değil zaten simgelerle anlaşılır ama maalesef gelen mesajları okumak sıkıntı. Nerdeyse tamamı soru işaretlerinden oluşan mesajlar. Ekonomik gücümüz buna yetiyor aralık ayına kadar bekleyeceğiz mecburen.
  12. Y

Mod Mi Band 4 Türkçe - Kolay Kurulum (v65) Güncel

Koca bir firma olabilir ama ucuz bir firma, ürünleri de öyle, müşteri hizmetleri de öyle. Mi band 4 seçme nedeni alabileceğim en ucuz akıllı bileklik olduğu için. Adamlar yarım yamalak herşeyi eksik ürün çıkarıyor, kim bilir kaç ay sonra Türkçe dil desteği gelecek. Kasımı bulacaktır en iyi...
Üst Alt