Soru Mi band 4 fitness için gerçek verileri gösterirmi

Canocall

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
1
Merhabalar spora başlıycağım mi band 4 sipariş ettim bütün özellikleri verileri gerçekten doğru mu benim için çok önemli çünkü adım sayar olsun yaktığım kalori olsun hepsinin tam tamına olmasa bile %90 ilk bir doğru sonuç verir mi

kunt06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kunt
Cihazım
s4
Konular
0
Sipariş etmeden önce araştırsaydın keşke... Adam akıllı verileri alamazsın sıkıntılı .. örnek akşamları sarsıntılı bir servis ile eve gitme mücadelem var 20 km lik mesafede yüremediğim halde 1200 1500 adım arası adum sayıyor cihaz.. Kalp ritmide sağlıklı değil uyku da..Aldım ben artık aksesuar niyetine kullanıyorum..

Oyla:

Canocall

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
1
Sipariş etmeden önce araştırsaydın keşke... Adam akıllı verileri alamazsın sıkıntılı .. örnek akşamları sarsıntılı bir servis ile eve gitme mücadelem var 20 km lik mesafede yüremediğim halde 1200 1500 adım arası adum sayıyor cihaz.. Kalp ritmide sağlıklı değil uyku da..Aldım ben artık aksesuar niyetine kullanıyorum..
Şimdi dostum çok kesin olmayacağı belli bir bileklik ama hiç işe yaramıyor değildir herhalde yine bi 80 ilk kısmı doğrudur diye tahmin ediyorum

Oyla:

kunt06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kunt
Cihazım
s4
Konular
0
Şimdi dostum çok kesin olmayacağı belli bir bileklik ama hiç işe yaramıyor değildir herhalde yine bi 80 ilk kısmı doğrudur diye tahmin ediyorum

Günlük kullanım için verilerin çoğu yanlış..%80 mi %50 mi bilemem sonuçta yanlış gösteriyor..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başlıkta gerçek verileri gösterirmi diye sormuşsun .. Göstermez

Oyla:

Canocall

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
İphone 6s
Konular
1
Günlük kullanım için verilerin çoğu yanlış..%80 mi %50 mi bilemem sonuçta yanlış gösteriyor..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başlıkta gerçek verileri gösterirmi diye sormuşsun .. Göstermez
Göstermez se niye satıyorlar füze düz dolandırıcılık

Oyla:

sdavulcu410

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Süleyman
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
0
Hatalı sayiyor, yanlış veri veriyor diyen arkadaşlara katılmıyorum. Ben aleti havuzda yüzerken denedim. Yüzmeye başlamadan önce havuzun boyunu bileklige girip yüzmeye başladım. Yüzerken içimden hem tur sayısını hem de kulaç sayısını tuttum. Egzersizi sonlandirdigimda, bileklik tur sayısını tam verdi, kulaç sayısında ise 13 fazla ile gösterdi. Bence çok güzel bir başarı.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yusufd84

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi band 4
Konular
0
Kişisel deneyime göre her zaman değişecektir bu cevap. Özellikle koşuma bandında sınıfta kalıyor. Test amaçlı diğer takip cihazlarını da taktım koşu bandında 2km kadar bir hatası var. Yürürken biraz daha insaflı. Unutulmamalı ki saatin hareketine göre algılıyor. Ucuz bir ürün olduğu için fazla birşey beklememek gerekir. Zaten iyi olsaydı garmin ve polar gibi ürünlere rakip olur fiyatı da bu kadar düşük olmazdı. Yüzde 90 demem ama yüzde 60 70 civarında doğruluk payı olabilir. Araçta da kafasına göre takılıyor çünkü.

Oyla:
Üst Alt