Yusufali07 kullanıcısının son içeriği

1. Yusufali07

Soru Ekran camı kırıldı

Teşekkürler
  2. Yusufali07

Soru Ekran camı kırıldı

Arkadaşlar gördüğünüz gibi telefonun camı kırıldı 1 yıl daha garantisi var bu arada nereye göndermeliyim sizce ?antalyada oturuyorum ne yapmalıyım? Gsm iletişim falan 400 tl diyor iyimi bu ? Hiç garantiye telefon göndermediğim için bilmiyorum kusura bakmayında ben teknik servise gönderirsem...
  3. Yusufali07

Çözüldü Mi 8 lite android 10 sorunları

An itibariyle hafıza kartını çıkarttım sorun kalmadı şaka gibi iyi günler herkese
  4. Yusufali07

Abi temalardan ios13 dual proya birde one ui 2.0 premium olan temalara bak 1587819121 Abi telefon türkiye garantili garantisi var hala garantisini gidericek herhangi bişey yoksa 9 yapmak istiyorum bende
  5. Yusufali07

Abi bak android 10 a güncellediğimden beri oluyor bu sorun yeniden başlatmıyorum o yüzden her yeniden başlattığımda oluyor bu sorun.daha sonra kendine geldi telefon ben sd kartı biçimlendirmek istiyordum ama onu yaparkende kendi kendini yeniden başlattı o yüzden yine bu aynı sorun meydana geldi...
  6. Yusufali07

Merhabalar android 10 a güncelledikten beri yaşadığım sıkıntıyı size videoda anlattım buraya atıcaktım ama video çok büyük dedi o yüzden youtube a attım verdiğim linkte herhangi bi prim kasma söz konusu değildir. yardım için çektim videoyu zamanınızı ayırıp bakıp bana sorunun çözümünü...
  7. Yusufali07

Yardım Android 10'a Güncelleme sonrası yaşanan sorunlar

Bakın buda android 10 sıkıntı çıkarmaz değil mi ?
  8. Yusufali07

Yardım Xiaomi mi 8 lite a fast boot ile rom yüklemek

Büyük ihtimalle kapalı en kolay bi şekilde nasıl android 9 a düşürebilirim sürümünü? 1585126850 Cihazdaki güncelleyici ile yapabilirmiyim ama güncelleyicide güncelleme dosyası seç butonu yok seçemiyorum onuda 1585126976 Garantiye gönderip sorun olduğunu söyleyip cihazı android 9 yapın dersem...
  9. Yusufali07

Yardım Xiaomi mi 8 lite a fast boot ile rom yüklemek

İyi günler öncesinde cihazıma android 10 güncellemesini kurmuştum telefon kullanılamayacak düzeye geldi ve bir türlü başaramadım şimdi sizden miui 11 ve android 9 sürümlü xiaominin orjinal romunu nasıl yüklerim onu öğrenmek istiyorum fastboot la falan anlatırmısınız(yani telefonumu android 10...
  10. Yusufali07

Bu arada hard reset bile attım telefona herhangi bi düzelme yok kendini yeniden başlatıyor şu fastboot muhabbetini yaparak android 9 yapmamı tavsiye edermisiniz?
  11. Yusufali07

Denedim bakalım şimdi olucakmı bir daha son olarak pubg mobile e giriyordu hala girmiyor oyuna. Telefona hard reset atmama rağmen
  12. Yusufali07

Şuan daha iyi gibi de hala şu sorun oluyor telefon bazen kendini yeniden başlatıyor ve başlattığında altta cihazımı bul beklenmedik şekilde kapatıldı diyor bunun bi çözümü varmıdır çok sinir bozucu bi durum
  13. Yusufali07

Valla inşallah kurtulurumda şu fastboot işlerine dönmem teşekkürler deneyeceğim saolun
  14. Yusufali07

Teşekkür ederim bu dediklerinizi deneyeceğim ve geri dönüş sağlayacağım.Şu fast boot ile alakalıda bi link varmı acaba?
Üst Alt