Çözüldü Mi 8 lite android 10 sorunları

Yusufali07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi mi 8lite
Konular
4
Merhabalar android 10 a güncelledikten beri yaşadığım sıkıntıyı size videoda anlattım buraya atıcaktım ama video çok büyük dedi o yüzden youtube a attım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
verdiğim linkte herhangi bi prim kasma söz konusu değildir. yardım için çektim videoyu zamanınızı ayırıp bakıp bana sorunun çözümünü söylerseniz çok mutlu olurum

Not: 2kere ayarlardan,1 kerede hard reset attım yine aynı sorun düzelmişti sd kartımı sileyim dedim telefon kendi kendine bişey yazmadan yeniden başladı sonuç bu android 10 a gincellediğimden beri oluyor android 9da hiçbir sıkıntı olmuyordu.youtube açmadığı için videoyu google chromedan yükledim youtube a.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Merhabalar android 10 a güncelledikten beri yaşadığım sıkıntıyı size videoda anlattım buraya atıcaktım ama video çok büyük dedi o yüzden youtube a attım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
verdiğim linkte herhangi bi prim kasma söz konusu değildir. yardım için çektim videoyu zamanınızı ayırıp bakıp bana sorunun çözümünü söylerseniz çok mutlu olurum

Not: 2kere ayarlardan,1 kerede hard reset attım yine aynı sorun düzelmişti sd kartımı sileyim dedim telefon kendi kendine bişey yazmadan yeniden başladı sonuç bu android 10 a gincellediğimden beri oluyor android 9da hiçbir sıkıntı olmuyordu.youtube açmadığı için videoyu google chromedan yükledim youtube a.
Hard reset attıktan sonra SD kartı sıfırla deyince yine aynı sorun oldu mu? Not bölümünü tam anlamadım hocam

Yusufali07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi mi 8lite
Konular
4
Hard reset attıktan sonra SD kartı sıfırla deyince yine aynı sorun oldu mu? Not bölümünü tam anlamadım hocam
Abi bak android 10 a güncellediğimden beri oluyor bu sorun yeniden başlatmıyorum o yüzden her yeniden başlattığımda oluyor bu sorun.daha sonra kendine geldi telefon ben sd kartı biçimlendirmek istiyordum ama onu yaparkende kendi kendini yeniden başlattı o yüzden yine bu aynı sorun meydana geldi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sorun olduğu için hard reset atmıştım yine oluyor yani yeniden başlatınca sorun çıkartıyor 1veya 2gün bekliyorum düzelmesi için

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
son güncellemeyi tekrar indir diyip indirmeyi dener misiniz bi ihtimal düzelebilir bende yeni güncellemelerde bu işlemle bir nebze düzeltiyorum ve ayıptır sorması temanız çok hoş durmuş belliki bir iki tema birden kullanıyorsunuz temayı kişileştir bölümünün ekran görüntüsünü atarmısınız aynı şekilde kullanmak istiyorum :)

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
son güncellemeyi tekrar indir diyip indirmeyi dener misiniz bi ihtimal düzelebilir bende yeni güncellemelerde bu işlemle bir nebze düzeltiyorum ve ayıptır sorması temanız çok hoş durmuş belliki bir iki tema birden kullanıyorsunuz temayı kişileştir bölümünün ekran görüntüsünü atarmısınız aynı şekilde kullanmak istiyorum :)
Hocamın dediği işlemi yapın olmazsa android 'a 9 dönersiniz

Yusufali07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi mi 8lite
Konular
4
Abi temalardan ios13 dual proya birde one ui 2.0 premium olan temalara bak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocamın dediği işlemi yapın olmazsa android 'a 9 dönersiniz
Abi telefon türkiye garantili garantisi var hala garantisini gidericek herhangi bişey yoksa 9 yapmak istiyorum bende

Yusufali07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi mi 8lite
Konular
4
An itibariyle hafıza kartını çıkarttım sorun kalmadı şaka gibi iyi günler herkese

Üst Alt