Yusuf1233 kullanıcısının son içeriği

1. Y

MIUI 13 POCO F3 GT (ares) – Hindistan Kararlı V13.0.3.0.SKJINXM

Merhaba cihazı bugun aldım daha imei kayıtlı değil sürümü mıuı global 13.0.1 kararlı diye. 2 sorum olucak ilk defa Xiaomi aldım 1. Sorum cihaza imei atsam güncellemeler ımei gider mi Gitmemesi içni ne yapmam lazım 2. Sorum ise imei atmadım kapandı cihaz kapalı cihaza imei atabilir miyim tekrar...
  2. Y

Rehber 7T Pro Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

UV koruyucuyu nerden aldınız hocam bendede op7pro var
  3. Y

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Selamün aleyküm cümleten bir sorum olucak dün itibariyle k20 pro cihazımı satıp OnePlus 7 pro aldım bir sorum olucak k20 pro ile foto çekerken dosya boyutu 10mb civarı iken op7pro da genelde 2-3 arası kalite olarak op7pro farkı var bu konuda bilgisi olan bilgilendiri bilirse sevinirim ikiside 48...
  4. Y

Rom [Android Q] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı MIUI11 V11.0.2.0.QFKMIXM

Hala gelmedi güncelleme bölgeyi değişmeme rağmen de yok güncelleme
  5. Y

Gcam [Türkçe] Google Kamera - Burial v9.2

Hocam arka kamerada portre modu çalışmıyor
  6. Y

Cok sağolun hocam
  7. Y

Kapalı hocam 1580374203 Sanırım acık nerden kapatacağım
  8. Y

Hocam karanlık ortamlarda gece modunu kullanınca 4 dk gibi uzun süre veriyor foto çekmeye bi çözümü var mı
  9. Y

Tamma hocam teşekkürler tekrardan
  10. Y

Hocam videoda ağır çekim modunu bulamadım ya elinize sağlık bu arada
  11. Y

Tema Realme Teması MIUI10/11

Hocam merhaba bende temeyı indiricemde mağazadan indirme butonuna basınca ağa bağlanmadı uyrısı veriyor teme ismi ne
Üst Alt