yunus25 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Ana Başlık Mi 11 Lite 4G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

Cihazi kılıfla kullanmama rağmen 1 ayda kenarlarında lekeler oluştu çok garip resmen çizildi.
  2. Y

Soru Mi 11 Lite Güncellemeler Hakkında

Anladım peki şuan bendeki sürüm 12.0.2.0. Bu sürümden sonra hiç güncelleme gelmedimi
  3. Y

Soru Mi 11 Lite Güncellemeler Hakkında

merhabalar Dün xiaomi mi 11 lite aldım. Telefondan memnunum ancak güncellemeler konusunda xiaomi bu modeli çok önemsemiyor gibi bir algı var gibi. Yani sonuçta mi serisi ve lite bile olsa redmi note 10 serisi kadar ilgilenilmesi gerekir diye düşünüyorum. Sizce bu modele güncellemeler geç mi...
  4. Y

Yardım Mi5s şarj problemi ve yeni rom

Öncelikle teşekkür ederim herkes. Mi flash tool ile yükleme ypacağım. Acaba en sonki global stable linkini paylaşabilirmisiniz. Birde global betadayken yedek alıp onu kullanamam değil mi ?
  5. Y

Yardım Mi5s şarj problemi ve yeni rom

merhabalar Mi5s kullanıyorum ve global betadayım. Sürekli güncellemeleri yüklüyorum ancak son zamanlarda şarj konusunda sorun var. Birde 43 den 32 ye filan düşüyor bir anda. Yapmak istediğim global stable a dönmek ve ttemiz bir kurulum yapmak. Ancak root atmak istemiyorum. Acaba nasıl bir yol...
  6. Y

Yardım Mi5s şarj dönüştürücü

merhabalar Xiami mi5s i yaklaşık 2 sene önce aldım ve aldığım yer yabancı tip şarj aleti olduğu için dönüştürücü göndermişti. Ancak dönüştürücü eskidi ve artık şart ederken prolem yaşıyorum yerinden oynuyor tutmuyor v.s. Önerebileceğin şöyle biraz daha şağlam birşey varmıdır ?
  7. Y

Soru Whatsapp Sesli Arama Hakkında

merhabalar Whatsapp da sesli arama başlatınca Android sistemi başlıklı resimdeki gibi bir mesaj geliyor. Neyin nesidir çözemedim güncellemeler yaptıktan sonra oldu. Son sürüm beta miui kullanıyorum.
  8. Y

Yardım Turkcell şebeke yok

Merhaba yarım saattir durum bende de aynıydı ancak şuan düzeldi. Muhtemelen çalışma v.s vardı.
  9. Y

Soru Mi A1 ekran koruyucu

Merhabalar Mi a1 için tam kapatan sağlam bir ekran koruyucu almak istiyorum. Kutudan çıkan koruyucu ziyan oldu zaten çokda düzgün bişey değildi önerisi olan varmı ?
  10. Y

Haber Mi 5S - MIUI 9 8.4.28 Çıktı!

Güncelleme nasıl acaba kuralımmı 1.4 gb a değermi ki ne var o kadar değişiklik varmı
  11. Y

Soru Mi A1 Ses Tuşları

Ben ses ve power tuşunun arasındaki boşluktan bahsetmiyorum. Ses tuşlarını kullandığımda yada telefonu salladığım ses tuşu hareket edip ses çıkarıyor bu biraz garip geldi bana. Yani sanki ses tuşu tam yerleşmemişte ttelefonu sallayınca hareket ediyor ve ses çıkarıyor. Sizdede telefonu sallayınca...
  12. Y

Soru Mi A1 Ses Tuşları

Hareket ettirince telefonu sallanıp ses çıkarıyordu ses tuşları acaba anormal mi diye sormak istedim normalse sorun yok. Mi5s de böyle birşey yoktu sabitti tuşlar. Bunda ekrana biraz sert dokununca hareket edip ses çıkarıyor o tuş. Sabitlemek akıllarına gelmedi heralde :)
  13. Y

Soru Mi A1 Ses Tuşları

merhabalar Mia1 aldım ancak ses açma kapama tuşu fazla hareketli gibi çatır çutur ses çıkarıyor ve sallanıyor. Acaba normal mi ?
  14. Y

Soru Mi A1 Google Cam Hakkında

merhabalar İncelediğim kadarıyla kendi kamera uygulaması çok kötü. Google cam yüklemek gerekiyor ancak bu işi sorunsuz yapıp güncellemeleri almaya devam etmenin bir yolu var mı ? Genelde bu konuda sıkıntı çekilmiş. Birde google camera yüklenmesi garanti dışına çıkmaya sebep olabilir mi ?
  15. Y

Yardım Mi A1 Gold Renk kullananlar

Öyle tabi ancak almadan önce dikkat etmek istedim. İnş tianma olanlardan denk gelmez.
Üst Alt