Yardım Mi5s şarj dönüştürücü

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
merhabalar

Xiami mi5s i yaklaşık 2 sene önce aldım ve aldığım yer yabancı tip şarj aleti olduğu için dönüştürücü göndermişti. Ancak dönüştürücü eskidi ve artık şart ederken prolem yaşıyorum yerinden oynuyor tutmuyor v.s. Önerebileceğin şöyle biraz daha şağlam birşey varmıdır ?

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
merhabalar

Xiami mi5s i yaklaşık 2 sene önce aldım ve aldığım yer yabancı tip şarj aleti olduğu için dönüştürücü göndermişti. Ancak dönüştürücü eskidi ve artık şart ederken prolem yaşıyorum yerinden oynuyor tutmuyor v.s. Önerebileceğin şöyle biraz daha şağlam birşey varmıdır ?
istersen başlık yenıden ala bılırsın her yerde bula bılırsın yada hızlı sarj teknolajı ola bır sarj aletı alabılırsın daha rahat edersın.

Xiaomi Orijinal Quick Charge 3.0 Şarj Aleti

Oyla:

brabbit

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi MI 5S
Konular
22
merhabalar

Hocam bana gönderdikleri de gevşemişti. Mahalledeki elektrikçiye gittim fiyatını tam hatırlamıyorum ama 5-7 lira arası bir fiyata üniversal çevirici aldım. Yurt dışı priz çevirici dersen yardımcı olurlar. Herhangi bir elektrikçiden alabilirsin. Oldukça sağlam ve sıkı bir şekilde duruyor. Hızlı şarj konusunda da sıkıntı olmuyor.

Oyla:
Üst Alt