ysfcanoztecik kullanıcısının son içeriği

1. Y

Yardım Delta Servis & KVK

İşte arada 150 tl gibi bir fark var değermi acaba diye düşünüyorum :/
  2. Y

Yardım Delta Servis & KVK

mi6 alacağım galiba ama delta ve kvk arasında bir fark varmıdır ?
  3. Y

Yardım Görüşlerinizi Bekliyorum...

abi boya atması derken ne gibi boya attı nereden attı ve s8 kamerası için satmadım açıkçası ısınamadım telefona bilmiyorum o parayı hak etmıyor abi mi6 alırsam sıkıntı yaşarım diye çok korkuyorum ya :( bozulursa vs vs
  4. Y

abi ben sanayi ortamında çalışıyorum 4 mılyar verdım bir cahillikle :) telefona ekran koruyucu bulamadım taktıklarımda geri attı 250 300 liram ona gitti:) ön kamerası kötüydü daha çok şey sayarımda bence parasını hak etmiyor o yüzden sattım, hiç ios kullanmadım abi o yüzden fikrim yok stabillik...
  5. Y

Arkadaşlar s8 kullanıyordum çok fazla sarmadı ve sattım şimdi 2000 tl bütçe ile telefon almak istiyorum mi6 almayı istiyorum fakat açıkçası korkuyorum bozulursa ne yaparım ne ederim diye birde ios kullanan abilerim çevrem sürekli iphone al diyor daha önce hiç ios kullanmadım sizce ne yapmalıyım...
  6. Y

Yardım Yurt dışından alınan cihazlar hakkında yardım talebi

onu bulmakta mesele hocam en iyisi imei atılan telefona yönelmek :
  7. Y

hocam yalnız pasaport dolu o sıkıntı
  8. Y

her telefonu kayıt yapabiliyormuyuz ?
  9. Y

abi bende istedim xiaomi ama bulunduğu yerde çok sahtekar varmış güvenmiyormuş , bana huawei getiriyim dedi p10 plus sence nasıldır ?
  10. Y

hocam öyle olmuyormuş ya samsung iphone falan imei atılmıyormuş
  11. Y

Yurt dışından tanıdığım bir abim geliyor, telefon getiricek bana ama burada xiaomi gibi telefonlar yok dedi, acaba oradan getirse yani daha doğrusu burada hangi telefonlar açılıyor, hangi telefon markalarına imei atabiliyoruz ? bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...
  12. Y

Yardım Sizce Hangisi veya Öneriniz.?

Abi emin ol bende mi5 fanboyuyum seviyorum telefonu, ama cidden öyle 2 3 senede bir telefon alacak durumdayız zenfone alınca en azından 2 sene kafan rahat olur, dediğim gibi mi5 almaktan korkuyorum acıkcası tek sorunum bu
  13. Y

bir arayüz bu kadar tatlı akıcı olur be :)
  14. Y

Çok iyi valla, 128 lik modeli baya iyi hayırlı uğurlu olsun, telefon geldiğinde konusalım telefon hakkında :)
Üst Alt