ysfakc kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rom Oneplus 7t ses kesilme sorunu

Bu hata donanımsal gibi rom dahi degistim düzelmedi en son iade ettim aldığım elemana. IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Y

Rom Oneplus 7t ses kesilme sorunu

Merhaba 7t cihazim gün icinde bir kac kez bütün bildirimleri sesleri kapatıyor ve ses gittiginde videolar falan donarak devam ediyor. Yani ses kesildiginde cihaz yavaşlıyor gelen aramalara cvp verdiğimde karşıdakinin sesi vs gelmiyor. Yeniden baslatinca düzeliyor. Cihazi ikinci el aldim. Ilk...
  3. Y

Yardım Note 8 pro botloader kilidi yardim..

Baska bir hatla denedim aynı sureyi verdi. Bu konuda yardımcı olacak arkadaş varmidir? GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Y

Evet oyle imis ustad GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Y

E devlette var bir deneyelim sansimizi GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Y

Imei suresi nasıl uzuyor peki? GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Y

Sifirlama ardından baska bir hesap ve sim ile deniyor. Deneyelim bakalim GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Y

Botloader olmadan box yazabiliyor mu? GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Y

Merhaba arkadaşlar başlıktaki gibi sorunum var. Cihaza yasal uyarı geldi sure 13 gün. Botloader kilidi acmak istedim 1440 saat 60 gün sure verdi. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Y

Soru Oneplus 7 Pro Görüşme Kaydedici Aktif Etmek (Rootsuz)

Sorun rootsuz çözülmüştür, 1. Joneplus uygulamasını Google Store'dan indirin ve yükleyin: 2.Ayarlarda USB Hata Ayıklama seçeneğini etkinleştirin (Ayarlar - Telefon hakkında kısmından derleme numaranıza 5-6 kez basarak geliştirici seçeneğini aktif edin. Ayarlar menüsüne geri dönerek Sistem -...
  11. Y

Neyse o zaman ben buradan alacaklara sesleneyim. Cihaz resmen akiyor cok hizli. Kasa ve ekran oldukca kalite duruyor.. Boyut olarak bir tık büyük gibi tek el ile kullanım zor. Kamera cok guzel. Ekran aynı sekilde renkler vs cok canlı. Pil sabahtan beri kurcalıyorum yüzde 30 düştü. Pil ömrü de...
  12. Y

Degerli yorumlarınız için teşekkürler cihaz bakicaz artik.. Cift hat repair olsa k20 pro alacaktim ama olmuyor. GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Y

Hocam güzel makale lakin forumun amacı sorun çözmek ve yeni şeyler üretmek. Burada çözüm amaçlı bir soru sordum benim sahsi fikrim, bu donanıma bu paraya en azından hesap makinasina bi doviz cevirici koyulabilirdi. Sade hızlı android amenna ama yil 2020 kafa makina uretmissin ama cihaz...
  14. Y

Merhaba arkadaşlar mi 6 dan oneplus 7 pro ya gectim. Ama yazılım olarak bence mi den cok geride. Örnek olarak, uygulama klonda cok sınırlı, mi ise bütün herseyi ikinci uygulama olarak klonluyordu, Ses kaydedici maalesef yok bahsettiğim görüşme kaydedici, alternatif uygulamalar var ama mi...
  15. Y

Yardım Mi 6 MIUI Global 11 şarj sorunu

Benimde tam tersi sarj suresi uzadi. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt