yolcu37 kullanıcısının son içeriği

1. yolcu37

Yardım redmi 8 mikrofon sorunu

Cevap için teşekkürler dediğiniz google ayarları yaptım, geliştirici seçeneklerinden 'OEM kilit açma' özelliğini aktif ettim şimdi cihazım boot kilidi açılmış mi oldu?
  2. yolcu37

Yardım redmi 8 mikrofon sorunu

iyi günler, Bundan yaklaşık 3 ay kadar önce telefonumun mikrofonu çalışmamaya başladı, evofone teknik servise götürdüm format atıp verdiler mikrofon çalıştı. Sonra nedenini sordum google hesabı ile ilgili olabilir dediler. Ardından birkaç gün sonra tekrar mikrofon çalışmamaya başladı bende...
  3. yolcu37

Yardım mi8 root atarken fastboot ekranında kaldı

google android studio üzerinden usb driveri yükledim ancak cihazı takınca yine windowsun otomatik güncelleme yaptığı şekilde görüyor. "kedacom devices" adı altında "android bootloader interface" yazıyor işlemleri tekrar ettim ancak yine değişen birşek yok malesef.
  4. yolcu37

Yardım mi8 root atarken fastboot ekranında kaldı

iyi günler, xiaomi redmi8 cihazıma root atmak için şu videodaki aşamaları takip ettim. öncelikle geçen hafta cihazın kilidini açmak için talep gönderdim bugün kilit açıldı. Kilidi kaldırınca cihaz kendine otomatik olarak format attı ve açıldı. Daha sonra telefonu kapatıp videoda gösterilen...
Üst Alt