Yardım mi8 root atarken fastboot ekranında kaldı

yolcu37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar
Cihazım
red mi 8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
orjinal rom son sürüm
Telefon Modeli
redmi 8
Bootloader Kilidi
Açık
iyi günler, xiaomi redmi8 cihazıma root atmak için şu videodaki aşamaları takip ettim.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

öncelikle geçen hafta cihazın kilidini açmak için talep gönderdim bugün kilit açıldı. Kilidi kaldırınca cihaz kendine otomatik olarak format attı ve açıldı. Daha sonra telefonu kapatıp videoda gösterilen adımları takip ettim. Ancak "fastboot boot mi8.img" adımına gelince şöyle bir hata aldım;
C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot boot mi8.img
downloading 'boot.img'...
OKAY [ 1.820s]
booting...
FAILED (remote: unknown reason)
finished. total time: 2.431s

"fastboot oem device-info" yazdığımda şöyle yazıyor;

C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem device-info
...
(bootloader) Device tampered: false
(bootloader) Device unlocked: true
(bootloader) Device critical unlocked: true
(bootloader) Charger screen enabled: false
(bootloader) Display panel:
OKAY [ 0.009s]

şuan telefon hiçbir şekilde açılmıyor ekran fastboot da kaldı öylece. Tuşlara basılı tutunca telefon kapanıp tekrar fastboot ekranında açılıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardım edin.

PowerOne Projects

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
V.H.K.İ
Konular
16
iyi günler, xiaomi redmi8 cihazıma root atmak için şu videodaki aşamaları takip ettim.

öncelikle geçen hafta cihazın kilidini açmak için talep gönderdim bugün kilit açıldı. Kilidi kaldırınca cihaz kendine otomatik olarak format attı ve açıldı. Daha sonra telefonu kapatıp videoda gösterilen adımları takip ettim. Ancak "fastboot boot mi8.img" adımına gelince şöyle bir hata aldım;

şuan telefon hiçbir şekilde açılmıyor ekran fastboot da kaldı öylece. Tuşlara basılı tutunca telefon kapanıp tekrar fastboot ekranında açılıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardım edin.
Bilgisayarınız varsa uzaktan yardımcı olurum hocam özelden yazın yeterli

Oyla:

Meralbrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meralrbn
Cihazım
Poco X3 nfc
Meslek
Öğretmen
Konular
0

Hocam Google USB driver yükleyin büyük ihtimalle ondan dolayı oluyor eğer yapamazsaniz yardımcı olalım memnuniyetle

Oyla:

yolcu37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar
Cihazım
red mi 8
Konular
2
google android studio üzerinden usb driveri yükledim ancak cihazı takınca yine windowsun otomatik güncelleme yaptığı şekilde görüyor. "kedacom devices" adı altında "android bootloader interface" yazıyor işlemleri tekrar ettim ancak yine değişen birşek yok malesef.

Oyla:

Meralbrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Meralrbn
Cihazım
Poco X3 nfc
Meslek
Öğretmen
Konular