Yolcu34 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Sohbet Pil süresini uzatma

Maalesef cihaz rootlu değil tr cihazı bende o konularda bilgisizim root nasıl atılır onu bile bilmiyorum
  2. Y

Sohbet Pil süresini uzatma

Bende poco f5 var 1 sene olmadı alalı pili çok kısa sürede gidiyor. Babamda note 10 pro var onu bi kullanam dedim WhatsAppdan mesajlaştım bende normalde %10 şarj gitmişti o mesajlaşmaya ama babamda %2 gitti. Benim bu telefonun pil süresini nasıl uzatabilirim. Çoğu program devre dışı veya...
  3. Y

Haber Xiaomi'nin Net Kararları

Bildiğim kadarıyla bunu devletler istiyor. Firmalarda el mahkum yapıyor. Ama teknoloji bu sonuçta illa ki açık bulunacaktır
  4. Y

Soru telefon takıntım psikolojimi bozdu

Cia kısmı geldi aklıma tekrar izledim güldüm kasma hocam bu kadar internet ayak izin illa ki olacak. Ne yaparsan yap olacak.
  5. Y

HyperOS hyperos resme tıklama hakkında

Fotoğrafın sağ alt köşesinde bu işaret varsa oluyor. Her fotoğrafta olmayabiliyor
  6. Y

İnceleme Poco F5 Kullanıcılar Kulübü

Evettt, poco f5 hyperos uzun kullanım deneyimlerim, Pil ilk başlarda güzeldi şimdi daha hızlı bitmeye başladı. Sabahları telefonla konuşuyorum. En kötü %98 olurdu. Şuan %95 e kadar falan düştüğü oluyor. Ekran olarak bazen arayüzde takılmalar oluyor. 120 hz ekran düşüyor sanki 60 hz ye. Bu daha...
  7. Y

Soru Global stabil mi global beta mı?

Şimdi dostlar 4 ocakta stabil beta yayınlanmıştı yanlış hatırlamıyorsam, güncelleme geldi kurduk. Şimdi 16 ocakta aynı güncelleme stabil olarak yayınlandı. Biz napcaz ? 4 ocaktaki recovery yazıyor sitede 16 ocaktaki fastboot yazıyor. Güncellemeleri kontrol ediyorum yeni gelen bişi yok. Bi...
  8. Y

Yardım Poco f5 alınır mı ?

Dostlarım konu biraz hort olmuş telefonu alalı çok oldu ilginiz için teşekkür ederim
  9. Y

Pazar gününden beri kullandığım hyperos deneyimlerime göre bir paylaşım yapmak istedim. Öncellikle kullanım olarak miui 14 den fazla fark göremedim. Kontrol merkezi değişmiş, yeni duvar kağıdı modelleri gelmiş, stabilitesi artmış, telefonun sesi eskiye nazaran daha tok ve yüksek çıkıyor, pil...
  10. Y

Bilmiyorum ki ekstra bir şey yapmadım. Güncellemeyi kurdum format attım gereksiz programları kaldırdım o kadar böyle olmuş
  11. Y

Araçlar kısmı bu şekilde olmuş ve yüklediğim uygulamaların widgeti yok bunu eskisi gibi nasıl ekleriz ??
  12. Y

Eyvallah hocam sağolasın ben otadan gelmesini bekliyorum hala geri çektiler daha gelmedi. Stabil beta olarak 4 ocakta yayınlanmış esasında ne zaman stabil olarak gelir bilgim yok
  13. Y

Yükleyip kullanan var mı nasıl olmuş yorumlar mısınız ? Güncelleme yapalım mı?
Üst Alt