Sohbet Soundbar önerisi

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
Lg marka 65 inc tv aldım. 20w hoparlör var ama güzel birde ses alayım istiyorum. Önerebileceğiniz soundbar var mı veya ev sinema sistemi gibi şeyler bakmak mı mantıklı olur ?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.194
kesinlikle tavsiyem tv ile bütünleşik çalışan bir şey almanız neden mi?
bende mi soundbar var. sesi müthiş güzel ona lafım yok fakat optik ile bağlayınca kumanda ile ses açılmıyor üzerindeki düğmeleri kullanmak lazım. Bluetooth ile bağlıyorsun bu sefer kumanda ile açılıp kapanıyor ama film vb gibi içeriklerde ses gecikmesini illaki hissettiriyor buda dudaklar ile ses uyumsuzluğuna takılan benim gibi insanlarda sıkıntı oluyor.

Bu yüzden size tavsiyem ya kumandası olan bir soundbar alın yada tv ile tek kumanda ile çalışabilen ürün alın.

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kesinlikle tavsiyem tv ile bütünleşik çalışan bir şey almanız neden mi?
bende mi soundbar var. sesi müthiş güzel ona lafım yok fakat optik ile bağlayınca kumanda ile ses açılmıyor üzerindeki düğmeleri kullanmak lazım. Bluetooth ile bağlıyorsun bu sefer kumanda ile açılıp kapanıyor ama film vb gibi içeriklerde ses gecikmesini illaki hissettiriyor buda dudaklar ile ses uyumsuzluğuna takılan benim gibi insanlarda sıkıntı oluyor.

Bu yüzden size tavsiyem ya kumandası olan bir soundbar alın yada tv ile tek kumanda ile çalışabilen ürün alın.
Lg marka almalıyım o zaman bunu anladım televizyonda lg wow diye bir şey var ama onu destekleyen en ucuz soundbarda 12 bin lira. Dha hesaplı bir şeyler bakuyorum.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.194
Lg marka almalıyım o zaman bunu anladım televizyonda lg wow diye bir şey var ama onu destekleyen en ucuz soundbarda 12 bin lira. Dha hesaplı bir şeyler bakuyorum.

valla siz bilirsiniz ama en büyük dert bu

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.194
O kötü olmuş hocam :/
Birde ses sistemi gibi bir şey alsam mı diye düşünüyorum soundbar değilde ev sinema ses sistemi
Valla o çok daha iyi ama çok yer kaplıyor. Birde eviniz apartman falan ise o kadar para vermeye gerek yok, sesi istediğiniz kadar açamıyorsanız

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
34
Valla o çok daha iyi ama çok yer kaplıyor. Birde eviniz apartman falan ise o kadar para vermeye gerek yok, sesi istediğiniz kadar açamıyorsanız
Tamamdır hocam soundbar bakayım ama fiyat performans olarak ne alsam birde tv ye uyumlu bilemedim çok satılan bir şey de değil sanırım sitelerdeki yorumlarda az çok fazla değil alanlarda hep övgüyle bahsetmiş ürününden

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Lg marka 65 inc tv aldım. 20w hoparlör var ama güzel birde ses alayım istiyorum. Önerebileceğiniz soundbar var mı veya ev sinema sistemi gibi şeyler bakmak mı mantıklı olur ?

Merhaba hocam tv niz Lg ise soundbar da Lg almanızı tavsiye ederim Lg snh5 4.1 soundbar, kardeşime aldık ses gayet başarılı.

Üst Alt