yogisemo kullanıcısının son içeriği

1. Y

Ana Başlık Xiaomi 13 Kullanıcılar Kulübü - Bende Artık Bu Kulübün Üyesiyim

Selamın aleyküm Arkadaşlar mi13 kullanicisiyim telefon ile görüşme yaparken diğer gelen aramalar meşgule düşüyor ve arama geçmişinde de görünmüyor bunun çözümü varmıdır varsa yardımcı olabilirmisiniz
  2. Y

Ana Başlık Xiaomi 13 - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Merhabalar mi13 kullanıcısı olarak yazıyorum Ekran görüntüsünü beğenen varsa kusura bakmayın ama bir göz doktoruna baş vursun ekran resmen siyah beyaz renk doygunluğu yok cansız bir ekran görüntüsü var ayarlardan doygunluk yaptım ekran biraz canlandı ama beni yinede tatmin etmedi İkinci olarak...
  3. Y

Yardım Cift uglama oyunlar için

Kale savaşı oyunu oynuyorum cift uygulama yaptigimda oyuna girildiğinde KAYNAK BULUNAMADİGİ İCİN YÜKLEME BASARİSİZ OLDU diyor bu sorunu giderebilirmiyim yoksa sadece sosyal medya hesaplarimi çift oluyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden çok teşekkürler
  4. Y

Rom (Mi 6) Miui 9.2.2.0.NCAMIEK Global kararlı güncellemesi hakkında

On kamera neredeyse arka kamera ya kafa tutyordu hatta geciyordu bence ama guncellemeden sonra on kameranin çektiği fotoğraflarda kimi cektigimi bilmesem tanimayacak hale geldim resmen elim mi titriyor ışık mı yetersiz birde yarin deniyim bakalim
  5. Y

Rom (Mi 6) Miui 9.2.2.0.NCAMIEK Global kararlı güncellemesi hakkında

Selamın aleyküm Arkadaşlar güncelleme bana bugun geldi ve ilk beni fazlası ile rahatsız eden ön kameranın berbat ötesi kötü olması güncelleme den önce ön kameram çok güzel di bu sorunu yine bir güncelleme ile düzeltmelerini mi?beklemeliyim yoksa başka çözüm yolu varmı
Üst Alt