Ynsgltkn kullanıcısının son içeriği

1. Ynsgltkn

Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

Tüm dediklerini yaptım ama pdc programı telefonu görmüyor maalesef.
  2. Ynsgltkn

Telefonu açtım bir şekilde ama, çince yazılardan sonra adb shell komutunu giriyorum, ondan sonra 8. Sıradaki komudu girdikten sonra telefon açılmıyor. Diag port açılacak dediğiniz yer neresi.
  3. Ynsgltkn

Hocam çince yazılar çıktı, son komutu da girdim ama telefon açılmıyor. Hiç bir şekilde açamıyorum telefonu. Oneplus 7 pro. acil yardım edebilirmisin.
  4. Ynsgltkn

Dediğiniz logkit i indirdim ama *#801# açılmıyor maalesef.
  5. Ynsgltkn

Cihazım root lu değil hocam 1606331046 Bununla root lu değilse varmı bir çözümü.
  6. Ynsgltkn

*#801# son gelen 10.3.7 güncellemesi ile de açılmıyor maalesef
  7. Ynsgltkn

Yok hocam açmıyor. *#800# açılıyor ama *#801# açmıyor maalesef. Oneplus 7 pro için konuşuyorum. 1604570862 Oneplus 7 pro ya daha android 11 gelmedi. Buna rağmen açmıyor yeni güncelleme ile.
  8. Ynsgltkn

10.3.6 güncellemesinden sonra *#801# yapınca engineer mod açılmıyor bende. Var mı bunu çözecek bir şey acaba.
  9. Ynsgltkn

İnceleme OnePlus OxygenOs 10 İncelemesi - Mükemmel Yazılım !

Dostum 7pro kullanıyorum. Mi 8 den geçiş yapmıştım. Dediklerine %100 katılıyorum. Resmi Oneplus forumunda defalarca kex dile getirdim bu tür eksiklikleri. Özelliklede Aod konusunu. Çok şükür kabul edildi ama eylül ekimden önce gelmeyecek. Oneplus gerçekten iyi bir telefon ama içi fazlasıyla boş...
  10. Ynsgltkn

Rom Mi 8 Global Kararlı V10.3.5.0.PEAMIXM indirme bağlantıları

Dijital denge harici değişiklik yok gördüğüm kadarıyla.
  11. Ynsgltkn

Soru Gboard mı SwiftKey klavye mı?

İkisinide kullanmış biri olarak gboard bence daha kullanışlı.
  12. Ynsgltkn

Sohbet Bu hayvan nedir ?

Kakadu gibi durmuyor. Tavşana benzettim ben. Kim kaybetmiş kakaduyu biz bulalım :)
  13. Ynsgltkn

Rom MI 8 Global Kararlı MIUI V10.3.4.0 PEAMIXM İndirme bağlantısı

Valla bende siz sorduktan sonra denedim 'ŞARTLAR VE KOŞULLARI' kabul et diyorum sonra menüye giriyor. Oradan resim seç filan çıkıyor seçiyorum ama geri çıktığımda her şey başa dönüyor :)
Üst Alt