Yardım Uzaya geçiş

huseyingok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin Gök
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.3.3.0 kararlı
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar mrb,
Mi 8 cihazıma hem root hemde eu rom yüklemek istiyorum ancak sıra olarak öncelik ve eu rom olarak hangi sürüm yükleyeceğim bilmiyorum. Yarın öbür gün telefona imei atma işlemi yapacağım zaman tekrar telefonu sıfırlayıp kurduğum program ve ayarlarla tekrardan uğraşmak istemiyorum. Dünyadan sıkıldım uzayda yaşamak istiyorumangel~~

Son düzenleme:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
Önce twrp kurmanız gerekli kurulu ise eu rom son sürümü kurmamızı tavsiye ederim rom atıktan sonra magisk flaşlayıp reboot edin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Stabil en güncel olan eu at, geliştirici bu aralar çok sıkıntılı
Ufak tefek vardı ama sıkıntı sayılmaz hocam :) son sürüm beta gayet güzel olmuş arkadaş uzay yolculuğu yapmak istiyor.

Oyla:

huseyingok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin Gök
Cihazım
Mi 8
Konular
8
HiddeNKinG Stabil en güncel kurulumunu yaparım yarın öbür gün imei atarsam sistem ve normal programlarla yeniden uğraşmak istemiyorum önüme böyle sıkıntı çıkar mı?

Amed twrp kalıcı yükleme yapamadım geçici yükleme oldu geçiciden yükleme yapsam olurmu? Hem eu hemde root?

Oyla:

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
HiddeNKinG Stabil en güncel kurulumunu yaparım yarın öbür gün imei atarsam sistem ve normal programlarla yeniden uğraşmak istemiyorum önüme böyle sıkıntı çıkar mı?

Amed twrp kalıcı yükleme yapamadım geçici yükleme oldu geçiciden yükleme yapsam olurmu? Hem eu hemde root?
Xiaomi flaş tool ile root+twrp kurulumu yaparsanız kalıcı olur yada twrpyi kurduktan sonra magisk flaşlayın

Oyla:
Üst Alt