ynsemrkn51 kullanıcısının son içeriği

1. ynsemrkn51

Yardım whatsapp crypt14 dosyaları okuma

arkadaslar whatsapp crypt14 okuma yontemını bılen varmı bundan 7 sene once whatsapp vıewer uygulamasıyla bı arkadasımı mahkemesını kazanmasını saglamıstım. sımdı key dosyası kabul etmıyor
  2. ynsemrkn51

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

Ben diyorum bekleme süresi var söylüyorum size bekleyeveksiniz son denemeden sonra orda sure veriyor ya siz 3 gun bekledikten sonra yapacaksınız WhatsApp plus çalışıyor sorunsuz 1709303276 Sadece engelleme olduğu zaman
  3. ynsemrkn51

Uygulama Revanced video geçmişi kaydetmiyor

Revandec düzeltecek onu biz değil yada uygulamanin icerigini acabilirsek oraya host dosyasina ekleyeceğiz başka çözümü zannetmiyorum
  4. ynsemrkn51

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

Arkadaşlar kesin olmuyor bunun bekleme süresi bile var 3 gun muhtemelen hemen olmuyor 3 gun bekledikten sonra ilk rom kurcaksiniz farklı bir rom yada yeniden aynısını .Sonra orjinal WhatsApp ile girin sonra attigim uygulamayi kurun
  5. ynsemrkn51

Link attim tikla kur https://dl.waplus.me/dl/ 1709238962 Ben kullanıyorum
  6. ynsemrkn51

Telefonuna format at. WhatsApp plus diye arat indir modlu WhatsApp bu . Google play project kapat root varsa kurduğun WhatsApp a girmeden root u gizle hide magisk . WhatsApp a gir numarani girince sms gondere tikla ve ekranda dönüp duran şey çıkarken ekranın sağ boş beyaz tarafina defalarca bas...
  7. ynsemrkn51

Yardım Arama ses kaydedici hata veriyor

Arkadaşlar arama sed kaydedici çalışmıyor kaydediyor gibi görünüyor ama dinlemek için girdiğimde böyle hata veriyor . Ve kişiler ve çevirici uygulamasının izinlerini göremiyorum. İzinlere tıklayınca açılmıyor
  8. ynsemrkn51

Sadece rom id ve o roma ait id cihaz bilgileri root ve aynı roma ait telefon numarasi ve Google hesabı bilgileri
  9. ynsemrkn51

Arkadaşlar ben suan mod WhatsApp kurdum kullanıyorum kapanmıştı orijinal bile yukleyemiyordum romu degistirdim oldu her ihtimale magisk kullananlar WhatsApp izinlerini hepsini verip roor gizleme yapin öyle kurun
  10. ynsemrkn51

Muhtemelen hocam WhatsApp a giriş numara yazma yerinde 3 noktaya bastifin zaman sorun algilandi root yazisi falan diyor ben root gizledim ama gene olmadı 1708443334 İsimleri değişince olur mu sizce birde o hangi yol
  11. ynsemrkn51

Bende orjinal yuklesemde gene uyari verip kod gelmiyor 😄 Root google hesablari cihaz id den tut hepsini ayni numaraysa olmuyor bende rom atip deneyeceğim
  12. ynsemrkn51

Muhtemelen WhatsApp mod geliştiricisinden okudum Bu telefona bağlı Google hesablari ve hizmetleri vb . Telefon model ve ıd kodu Root erişimi Apk altyapısı Herseye bakıyor birde numara ayni ise tamam oldu hepsine yasak koyyor
  13. ynsemrkn51

Arkadaşlar baska bir telefondan WhatsApp i numaranizi yazdiginiz zaman baska telefona kod geliyor yani başka telefona oluyor. Numaraniz veya baska biseyle alakası yok sadece indirdiginiz apk veya orjinal WhatsApp izin olarak ne izni aliyorsa ayni telefon olduğunu algılıyor bu yüzden oluyor Bize...
Üst Alt