Yardım Aosp Viper 4 Tekrar tekrar sürücü kurulu değil

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
arkadaşlar viper4 kuruyorum sorunsuz yapardim , bu romda sıkıntı var galiba her seferinde kurduğum halde yeniden başlattığı zaman surucu kuracağı yere surucu kurulsun mu diye yeniden soruyor bu hata ne ile alakalı

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
arkadaşlar viper4 kuruyorum sorunsuz yapardim , bu romda sıkıntı var galiba her seferinde kurduğum halde yeniden başlattığı zaman surucu kuracağı yere surucu kurulsun mu diye yeniden soruyor bu hata ne ile alakalı
Viper modülü yetkilendirme almıyor demektir hocam.
Çözümü vardır ama tam olarak bilemiyorum nasıl yapılır deneme yanılma yöntemi ile oneplus cihazda yöntem buldum update geldi çalışmadı düşünün artık akşam uğraş uğraş bir şekilde çözdüm sabah update geldi aynı şekilde yaptım çalışmadı uğraşmadım sonrasında 😅😅

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Viper modülü yetkilendirme almıyor demektir hocam.
Çözümü vardır ama tam olarak bilemiyorum nasıl yapılır deneme yanılma yöntemi ile oneplus cihazda yöntem buldum update geldi çalışmadı düşünün artık akşam uğraş uğraş bir şekilde çözdüm sabah update geldi aynı şekilde yaptım çalışmadı uğraşmadım sonrasında 😅😅
selenux permissive yapip ilk audio modifikasyon yukleyip yeniden başlatmayip viper4 kurulup yeniden baslatinca yükleniyor

Üst Alt