Yky37 kullanıcısının son içeriği

1. Y

Rom Xiaomi Mi 4 AOSP Rom Deneyimi

Konuya güncelleme yapmak istedim çünkü yeni bir kaç ROM daha denedim. lazye'den gelen yorumdaki vasishath ve shahan_mik3 yapımı ROM'lara göz attım ve gerçekten özellikleri dikkatimi çekti ve hemen yükledim.Ayrıca AOSPExtended denedim. 1-) Nitrogen OS-Android 8-9 Oreo-Pie...
  2. Y

https://drive.google.com/u/0/uc?id=1-Zdp4ro8MdvFhrBH-7_8VFdqBpHMUG_Z&export=download Pixel Experience Offical'ı Drive'a atmıştım. Google uygulamaları pakete dahil ayrı indirmenize gerek yok.Root atmak isterseniz Magisk gerekiyor.Android Sürümü 9. İyi forumlar.
  3. Y

Geeçekten çok kaliteli cihaz.MIUI arayüzü gerçekten bu cihaz için çok ağır kalıyordu.Bu konuda tüm geliştiricilerin ellerine sağlık. 7 senelik bir cihazı hâlâ kullanabiliyorsam onların sayesinde gerçekten çok başarılı işler yapıyorlar.Yine 7 senelik olması nedeniyle geliştiriciler doğal olarak...
  4. Y

Telegramda Cancro Rom diye bir grup var orada dosyalar bölümünden bulabilirsin. GApps lazım değil Google uygulamaları pakete dahil.
  5. Y

MIUI 10 Çin versiyonu ben de yüklemiştim ama Türkçe yok diye değiştirmiştim yoksa güzel gözüküyordu. Ben aktif kullanıyorum. Mi 4 tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor o yüzden değiştirme ihtiyacı duymadım.
  6. Y

Mi 4 kullanan sadece ikimiz kalmışız o zaman 😀 Telefonum çöktüğünde yardım etmiştiniz tekrardan teşekkürler.Sizi tanımıyorum ama isminizi görünce tanıdığım biri gibi sevindim. Pixel Experience internette yok eğer lazım olursa Telegram'da Cancro Rom grubu var orada dosyalardan bulabilirsiniz...
  7. Y

Herkese Merhaba, Yaklaşık 5 yıldır Xiaomi Mi 4 telefonu kullanıyorum yavaşlaması nedeniyle 2021 Şubat ayından bu zamana AOSP Rom kullanıyorum ve deneyimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum. (Bu Romları sadece Mi 4 cihazımda kullandım başka cihazlarda kullanıcı deneyimi farklı olabilir.)...
  8. Y

Soru Xiaomi Mi 4 MIUI sürümünü düşürme

Fastboot'tan Mi Flash ile kurdum. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Y

Güvenlik uygulaması-pil-pil kullanımı-donanım-ekran yolunu izleyerek bulsbilirsiniz.Bildirim paneli hava durumuna göre renk değiştiriyor. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Y

memnunum şimdilik gittiği yere kadar kullanırım. Whatsapp desteği çekilmese Nokia 700 kullanıyordum aslında :) MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Y

Ekran sürelerinin fotoğrafını ekleyememiştim onlar da bu şekilde MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Y

ana ekran ve bildirim paneli bu şekilde MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Y

Arkadaşlar dün itibariyle MIUI 8.1.4.0 sürümünü yükledim.Ekran süresi 3-4 saat civarından 6 saate çıktı memnunum şimdilik umarım böyle devam eder.
  14. Y

Xiaomi Mi 4 telefonumu Fastboot i MIUI 9.5.7.0 sürümünden MIUI 8.1.4.0 (internette bunu bulabildim) sürümüne düşürsem ne değişir bilginiz var mı? Pil performansı artar mı? Pilin daha iyi gitmesini sağlayacak tavsiyeler de verebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. 1592132819 Ayrıca daha stabil rom...
  15. Y

İnceleme Bu telefonun bataryası mükemmel

Nazar değer aman her yerde paylaşma :)
Üst Alt